• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Satılık 1.2tsi ibiza kahvrengi + cam tavan + büyük ekran

gkydmrstyle

Kayıtlı Üye
İsim
Gökay
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Merhabalar. İlk günden beri titizlikle kullandığım aracımı satıyorum arkadaşlar.
Aracın ilk sahibiyim aldığım günden beri titiz hor kullanılmamış yorulmamış km yapmamış bir arabadır.
Fabrikasyon olarak üzerinde büyük ekran + cam tavan ve paket ile gelen bir kaç özellik daha vardır
Gizli özellikler açıktır
Cam filmi ve arka difizör led ampuller haricinde sonradan yapılan bir işlem yok tamamiyle orjinal kullanılmıştırL
link:https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-seat-ibiza-1-2-tsi-style/adventure-kahverengi-cam-tavan-ibiza/9912328
Sormak istediklerinizi sorun arkadaşlar kaza bela değişen ezik vs yoktur bakımlar ve yıkamasını bile sonax cevizli asfde yaptırdım bu zamana kadar.

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Merhabalar. İlk günden beri titizlikle kullandığım aracımı satıyorum arkadaşlar.
Aracın ilk sahibiyim aldığım günden beri titiz hor kullanılmamış yorulmamış km yapmamış bir arabadır.
Fabrikasyon olarak üzerinde büyük ekran + cam tavan ve paket ile gelen bir kaç özellik daha vardır
Gizli özellikler açıktır
Cam filmi ve arka difizör led ampuller haricinde sonradan yapılan bir işlem yok tamamiyle orjinal kullanılmıştırL
link:https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-seat-ibiza-1-2-tsi-style/adventure-kahverengi-cam-tavan-ibiza/9912328
Sormak istediklerinizi sorun arkadaşlar kaza bela değişen ezik vs yoktur bakımlar ve yıkamasını bile sonax cevizli asfde yaptırdım bu zamana kadar.
Hayırlı satışlar dilerim
Buraya da fiyat belirtir misiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

gkydmrstyle

Kayıtlı Üye
İsim
Gökay
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Hayırlı satışlar dilerim
Buraya da fiyat belirtir misiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Tabiki kusura bakmayın

Aracın fiyatı 65Bin TL'dir
Scw özel onun haricinde arayanlara en fazla 500 lira indirim yapacağım arayan arkadaşlar SCW'den aradığını mutlaka belirtsinler saygılar :)

dadaş34

VİP Üye
Administrator
İsim
ahmet koçak
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
Plaka
34 bgp 073
Hayırlı satışlarr