Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SAtılık İBİZA+CORDOBA Cupra Tampon

mrblar konu halen guncelmıdır? cordoba için cupra ön tampon arıyorum.
cordoba için cupra tampon tavsiye etmem.cunki 6L kasa ibiza ve cordoba1.4 TDI motorların intercooler ı sağ ön çamurluk olduğu için hava almıyor.cupra da hava gecişi maalesef sıkıntılı. ... FR tamponunda ise sis farı ızgaralarından hava geçişi sağlanabiliyor.fr tampon daha albenili hem.cupradan vazgec derim boşa para verme.ayrıca fr tampon alınca eski tampondaki sisler maalesef olmuyor ya cıkmacıda bulcan ya da benım gibi 600 lira bayılcan :) kolay gelsin
10857967_805363562843411_4192844414718777953_n.jpg
10590525_805366339509800_1428112233751699995_n.jpg

aracın cok şık olmus gule gule bın. Fr dıyosun yanı ama onada sıs olayı kotu oldu ozaman ,cok heveslenmıstım.Servise bı soralım ne dıycekler arastıralım bıraz daha.

bu arada ön lip varmıydı senmi yaptırdın?

aracın cok şık olmus gule gule bın. Fr dıyosun yanı ama onada sıs olayı kotu oldu ozaman ,cok heveslenmıstım.Servise bı soralım ne dıycekler arastıralım bıraz daha.

bu arada ön lip varmıydı senmi yaptırdın?
tşkler ozan...keşke önceden olsaydı :D doğuş otodan aldım...143 lira +50 işcilik bayıldık.sislere kapakla beraber 615 lira orjınal fr tampon sisleri :) cupra tampon sisleri düzdür fr ise eğimlidir.fr tampon ucuzdur leonlara göre.seat servisde fr tampon 1000 liraya patlar komple aşa yukarı :) 615 de sis etti 1615 :) konya da bi cıkmacım var vw ve seat üzerine adamda her türlü malzeme var yardımcı olurum

Valla cıkmacıya bi sorabilirsen sevinirim ama kargosu takılması filan gene baya tutar gıbı geldı bana, uygun bısey olursa yaptırmak ısterım ama gene 1000 tl nın ustunde olursa servis yolları tasştan diycez gibi bikac arakadasa daha hbr verıp beklıycez ozaman. yınede hbr bekliyorum ilgin için tskler senın tampondaki lipi sormustum o ne kadar:) ?

Valla cıkmacıya bi sorabilirsen sevinirim ama kargosu takılması filan gene baya tutar gıbı geldı bana, uygun bısey olursa yaptırmak ısterım ama gene 1000 tl nın ustunde olursa servis yolları tasştan diycez gibi bikac arakadasa daha hbr verıp beklıycez ozaman. yınede hbr bekliyorum ilgin için tskler senın tampondaki lipi sormustum o ne kadar:) ?
143 lira dedim yaa artı taktırması 50 lırada işcilik :)

Geri
Üst Alt