Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Özel Renk 2011 Ibiza CUPRA !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Clubber

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar,

Bazılarınızın yakından gördüğü bazılarınızın ise belki bu forumdan aşına olduğu, 2011 Tribu Sarı Ibıza Cupra aracımı satıyorum. Alındığı ilk günden beri özenle bakılan, sadece kapalı garajda muhafaza edilen, çiziksiz, boyasız sıfır gibi bir araçtır.

İlan detayları aşağıdaki linktedir. İlgilenen arkadaşlar bana ilandaki numaramdan ulaşabilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ozel-renk-2011-ibiza-cupra-38926477/detay

İginiz için teşekkürler,

Birkaç resimde buraya koyayım.

IMG_1465.jpg

IMG_1469.jpg

IMG_1481-2.jpg

IMG_1478.jpg

IMG_1494.jpg

cupra1.jpg

IMG_1500.jpg

IMG_1504.jpg

IMG_1518.jpg

Cok guzel bir arac... Harika bir renk.. Herhangibir sorunu var mi?

Vayyyy telde konustugumuzda demiştin yakında satıcam diye demek cok yakınmış :D Jantlarımı özlemişim :)

Hayrlı satıslar..
Teşekkürler.

Cok guzel bir arac... Harika bir renk.. Herhangibir sorunu var mi?
Hiçbir sorunu yok, tek kelime ile kusursuz kondisyonda. Sadece başka marka araç alacağım için satıyorum.

Vayyyy telde konustugumuzda demiştin yakında satıcam diye demek cok yakınmış :D Jantlarımı özlemişim :)
Evet, Safa'cım. biraz erken oldu, kısmet.

hayırlı satışlar..çok güzel araç...

ah be abicim :) 4 ay once sataydin leon almadan alirdim bunu :) mukemmel bir arac

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt