Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Özel Renk 2011 Ibiza CUPRA !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben satmıoyrum =) aracımı çok seviyorum can çok ucuza koymuş o aracın değeri düşmesin die ölesine koydum ama alan olursa veririm=) bu arada o bocanegranın sahibi eğer oysa öğretmenmiş benm arabayı aldıgım yerden almış =)

fiyatlara ne kadar yansır bilmiyorum..çok fark edeceğini zannetmiyorum...ayrıca haklısın çok ucuzdan araçları satılığa koyup değerini düşürmemek lazım...bende satılık ilanın koyim hemen :D
bu aralar euro tepetaklak zaten..kur fazla oynuyor..araçlardaki inidirimi geri çekebilirler...

İyi niyetiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Ben araba satarken fiyatlandırmayı daima empati yaparak koyarım. Deli gibi subjektif olup kendi malımı yere göğe çıkarmam, ben olsam bu şartlarda bir araca ne verirdim şeklinde düşünürüm. Gerçi yazdığım fiyat kabul ediyorumki epeyi uygun oldu, ama yazdık bir kere. Alan kişi gerçekten çok uyguna çok güzel ve TEK bir otomobil alacak. şimdiden hayırlı olsun.

hayırlı satışlar, evet renk güzel:)

Çok teşekkürler...

Araç satılmıştır. İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt