Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılı Passat Comfortline 1.6 TDI DSG BMT Sunroof Keyless Entry

Hayırlı satışlar . Feridun bir de istersen resimlerdeki tarihi kaldır fotolar eski durmasın

Hayırlı satışlar yalnız araç Highline değil bi xenon ve sunrooflu comfortline o yüzden de fiyat biraz uçuk

Hayırlı satışlar.
1.6 dizel passat fiyatları ne ara buralara geldi? Hep vergiden olsa gerek..

Hayırlı satışlar yalnız araç Highline değil bi xenon ve sunrooflu comfortline o yüzden de fiyat biraz uçuk
aracımız highline olmalıdır sigorta belgelerinde gördüm, artık orada yanlış yazıldıysa bilemiyorum sahibi de bana teslim etti ancak faturasından anlaşılır sanırım

Son düzenleme:
Highline donanimda gunduz sürüş farı, deri döşeme var. Ama bu ilandaki aracta bunlar yok gibi

Highline donanimda gunduz sürüş farı, deri döşeme var. Ama bu ilandaki aracta bunlar yok gibi
belki dediğiniz gibidir ama bilemiyorum çünkü aceleyle ilanı verdim ve sahibi bana teslim edip gitti sigorta kağıdında highline yazısını gördüm eğer değilse değiştirmeliyim...

Hayırlı satışlar.
Malum sitede ufak bir araştırma ile aracınızın fiyatı piyasadan çok çok çok yüksek :)

Geri
Üst Alt