Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satış Bölümü Kural Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayberk'e aynen katılıyorum.

2. Madde konusunda da Ayberk'in Honda ilanında yazdığı gibi bir not ile hayırlı mesajlar yazılmaması sağlanabilir. (Kendi adıma benimde çok hoşuma gitmesede mesaj yazılmasının bir zararı yok)

Ayrıca extra bir madde olarak 50 mesaj'ın altındaki üyelerin satılık ilanı açamaması olabilir. Sırf ilan açmak için üye olan kullanıcıların önü kesilebilir.

Ayrıca extra bir madde olarak 50 mesaj'ın altındaki üyelerin satılık ilanı açamaması olabilir. Sırf ilan açmak için üye olan kullanıcıların önü kesilebilir.
Önerdiğim 1. kuralı bunun için ekledim. Sadece mesaj sınırı değil, daha geniş bi yelpazeyi kapsamış oluyo hemde..

Bence satış bölümüne kurallar koymak lazım. Önerim:
1) SCW ile sadece mal satmak için bağı kurulduğu düşünülen üyelerin konuları, uyarılmadan silinir. Tekrarlanması sonucu üyelikleri iptal edilir.
2) Konu sahibi dışında konuyu kimse güncelleyemez. (Hayırlı satışlar mesajları yazılmamalıdır.)
3) Fiyat konusunda kimse fikrini konu altında belirtemez. Satan kişiyle özel mesaj yoluyla iletişime geçilip, konu altına özel mesaj attım şeklinde not düşülmelidir. (Bu şekilde de ilanla ne kadar ilgilendiği tespit edilebilir.)
Bu çirkin olay sonucu benim satış bölümüne eklenmesini istediğim kurallar bunlar. Sadece öneri..

1.ci ve 3.cü seçeneğe katılıyor, 2.cü seçeneğe katılmıyorum...

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

1) SCW ile sadece mal satmak için bağı kurulduğu düşünülen üyelerin konuları, uyarılmadan silinir. Tekrarlanması sonucu üyelikleri iptal edilir.
2) Konu sahibi dışında konuyu kimse güncelleyemez. (Hayırlı satışlar mesajları yazılmamalıdır.)
3) Fiyat konusunda kimse fikrini konu altında belirtemez. Satan kişiyle özel mesaj yoluyla iletişime geçilip, konu altına özel mesaj attım şeklinde not düşülmelidir. (Bu şekilde de ilanla ne kadar ilgilendiği tespit edilebilir.)
Bu çirkin olay sonucu benim satış bölümüne eklenmesini istediğim kurallar bunlar. Sadece öneri..

1.ci ve 3.cü seçeneğe katılıyor, 2.ci seçeneğe katılmıyorum...

Ben hiçbirine katılmıyorum..Bütün forumlarda hep bu kurallar uygulanıyo diyerek de SCW'yi diğer forumlarla aynı kefeye koymayın..Burası bambaşka bi yer..''SCW BİR AYRICALIK''

Senin bu dediğin gazete ilanına döner.

Arkadaşlar zaten aktif olmayan ve yeni üyelerin satışlarını engelliyoruz, onun haricinde hayırlı satışlar demek hem konuyu güncel tutuyor hemde nacizane temennide bulunuluyor. Bunlar dışına çıkamayız.

Malın fiyatınıda kendi belirler kimsede karışamaz, herkezde buna gçre kendine çeki düzen verir gereksiz mesajlarda silinir

Arkadaşlar zaten aktif olmayan ve yeni üyelerin satışlarını engelliyoruz, onun haricinde hayırlı satışlar demek hem konuyu güncel tutuyor hemde nacizane temennide bulunuluyor. Bunlar dışına çıkamayız.

Malın fiyatınıda kendi belirler kimsede karışamaz, herkezde buna gçre kendine çeki düzen verir gereksiz mesajlarda silinir

+1

kuralların sadece 2.sine katılıyor diğerlerine katılmıyorum. scwli bir üye satılık ilanındaki bir malın fiyatının cok yüksek oldugu fikrini söylüyebilmeli tabiki dozunda ve uslubunda dikkatli olarak. zaten gercek bir scwli asla bir arkadaşını kazıklamaz yada ilanı nekadarda pahalı olsa kazıkcı durumuna düşürmez.

ülen sitenin tüm derdi bittide racon kesip kuralmı ekliyorsunuz sizene...nerdeyse her elli kişiye bir yönetici düşüyor, dün geceki halinize tekrar dönüp bakmanızı salık veririm biraz silkinin ve düşünün. kurallar kimin için diye. pire için yorganı yakmayı şimdi hiç istemiyorum.itin köpeğin ağzında sakız olacağımıza şimdi birbirimize sahip çıkma zamanı deyip elinizi taşın altına sokun.bunu tüm siteye yazıyorum...kendinizden bu site için fedakarlık bekliyorum iyi niyet bekliyorum sevgi bekliyorum en önemlisi karşılıksız arkadaşlık bekliyorum...umarım arkadaş demenin ne büyük anlama geldiğini bu zamanda hala anlıyorsanız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt