Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satın alma sahiplen! [emoji1317]

Asım özbasi

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar köpeklere olan sevgimden ötürü birşeyler yapmak istedim ve Instagram üzerinden bir hesap açtım. Bir köpeğin parayla satın alınamayacağını insanlara duyurmak ve farkındalık yaratmak adına ücretsiz sahiplendirme yapıyorum. Peki nasıl oluyor? Yakın çevremden köpek besleyenlerin köpekleri yavruladıkları vakit onları veya para ile yada bir şekilde köpek sahiplenmiş kişilerin bakmakta zorlandıkları köpekleri ücretsiz gönüllü ve sözleşmeli sahiplendiriyoruz. Tek bir ırk üzerine yoğunlaşmamın nedeni o ırka olan ayrı bir düşkünlüğümdendir.
SCW ailesi sayfamıza davetlisiniz.

instagram/jackrusselltr

771eb6f9eaad8e19e55535e148f98be4.png

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

allah razı olsun..her canlı ölümü tadacağı için bunların ağzı var dili yok...sahiplenirken eve sokmamaya çalışalım şu mubarek ramazan gunlerınde bile olsa...rahmet girmeyen evde bereket olmaz...hayırlı ramazanlar

Sahiplenmek gerçekten satın almaktan çok daha iyisi... Temizliğini ve aşılarını yaptırdıktan sonra her hayvan aynı.

Geri
Üst Alt