Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık telefon iphone 3gs + nokia x3-02

zeynelkoc

Kayıtlı Üye
iki telefonda faturalı ve garantilidir.

iphone alalı 3-4 ay oldu nokia alalı 2-3 ay oldu

iphone için 900 tl
nokia için 300 tl

istiyorum. ikisinin de faturası garantisi herşeyi mevcuttur.

teşekkürler arkadaşlar. bu arada iphone beyaz renk ve 16gb

akşam resimlerini eklemeye çalışacam

x3_02 ne renk ? birde fiyatı biraz yüksek 354 lira sıfırı var şu an dostum hayırlı satışlar

x3_02 ne renk ? birde fiyatı biraz yüksek 354 lira sıfırı var şu an dostum hayırlı satışlar

satılıklar bölümünde fiyat konusuna sahibi karar vermelidir ve bunla ilgili bir pazarlık edecekseniz bunu özelden yaparsanız daha uygun olur

Hayırlı Satışlar:eek:key:

Öncelikle hassas davranışınız için teşekkür ederim. Diğer forum üyelerini bilgilendirme amacıyla buraya bir fiyat yazmışsınız arkadaşlar pahalıya almasın diye fakat gözardı ettiğiniz bir olay var şöyleki :

Baktığınız sitelerde ya stok sorunu var yada paralel ithalat olan telefonlar (grey market) o fiyata veriliyor. Hizlial/Hepsiburada/Ereyon/Büroteknik gibi güvenilir ve KVK garantili ürün satan sitelerde 410-420 liradan aşağıya bu ürünü bulmanız mümkün değildir. ki ben zaten 300TL gibi bir fiyatla neredeyse hiç kullanmadığım (kulaklığı dahi poşetinde) bu telefonu %30 gibi bi zararla ikinci el mahiyetinde olmamasına rağmen bu fiyattan veriyorum.

Benim sattığım ürün KVK garantilidir lütfen fiyat karşılaştırması yaparken bunu da dikkate alınız. Teşekkürler.

Geri
Üst Alt