Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Sıfır Gibi Leon FR DSG ACT

KaraRR

Kayıtlı Üye
Galerideki halinden farksız olan, 2 ay sıra bekleyip özel olarak aldığım, sadece benim kullandığım, valeye vermediğim, oto yıkamada yıkatmadığım (hep kendim Sonax ürünleri ile kendi kapalı otoparkımda yıkadım), gözüm gibi baktığım, OGS'yi bile cama yapıştırmadığım (!) aracımı şirket aracımın olması nedeniyle üzülerek satmaya karar verdim. Aracımda standart özelliklere ilave olarak:

- Ön kaput şeffaf film kaplama (Protac)
- 5.8 inç ekranlı müzik seti
- Seat Sound ses sistemi
- 30/1 18 inç jant ve lastikler
- Orijinal Seat metal pedal seti
- Orijinal Seat metal ayak dayama
- 3D Kauçuk paspaslar (S-dizayn en kaliteli serisi)

- Cemiyet Mühürlü APP plaka ve çevre pleksi plakalığı

bulunmakta olup kapalı otopark aracıdır. Arabam halen sıfır kokusunu korumaktadır (koku bile asmayacak kadar titizim). Benim kadar iyi bakacak, kıymetini bilecek birisine gitmesini temenni ederim, gerçekten güzel bir araç... Sıfırı için beklemeyin boşuna...

Araçta hiçbir modifiye yoktur/olmamıştır. Halen %60 indirimli kasko ile kullanılmaktadır.

İlgi ilana buradan ulaşabilirsiniz: 312510444

Hayırlı satışlar dilerim

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı satıslar bır kaç resım burayada ekleseydınız

valla öle bi anlattınkı param olsa inan alırdım hevesim var cunki :D bırazda hatbacke bınelım dıyorum 5 kişi nasıl sığacaksak....hayırlısı olsun umarım seven birine gider :)

Hayırlı satışlar..

Trakya'dan gönderildi..

Galerideki halinden farksız olan, 2 ay sıra bekleyip özel olarak aldığım, sadece benim kullandığım, valeye vermediğim, oto yıkamada yıkatmadığım (hep kendim Sonax ürünleri ile kendi kapalı otoparkımda yıkadım), gözüm gibi baktığım, OGS'yi bile cama yapıştırmadığım (!) aracımı şirket aracımın olması nedeniyle üzülerek satmaya karar verdim. Aracımda standart özelliklere ilave olarak:

- Ön kaput şeffaf film kaplama (Protac)
- 5.8 inç ekranlı müzik seti
- Seat Sound ses sistemi
- 30/1 18 inç jant ve lastikler
- Orijinal Seat metal pedal seti
- Orijinal Seat metal ayak dayama
- 3D Kauçuk paspaslar (S-dizayn en kaliteli serisi)

- Cemiyet Mühürlü APP plaka ve çevre pleksi plakalığı

bulunmakta olup kapalı otopark aracıdır. Arabam halen sıfır kokusunu korumaktadır (koku bile asmayacak kadar titizim). Benim kadar iyi bakacak, kıymetini bilecek birisine gitmesini temenni ederim, gerçekten güzel bir araç... Sıfırı için beklemeyin boşuna...

Araçta hiçbir modifiye yoktur/olmamıştır. Halen %60 indirimli kasko ile kullanılmaktadır.

İlgi ilana buradan ulaşabilirsiniz: 312510444

nakit 72 düşünürseniz hayırlı olsun çarsamba gelebilirim eskisehirden.

Geri
Üst Alt