Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2012 model 1.4 TSI FR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolky

Kayıtlı Üye
İlk sahibi olan arkadaşımdan satın aldığım FR 'ımı yenisini almak istediğimden dolayı satıyorum :) aracın rengi beyaz 19.000 km de servis bakımlı ve 12 ay garantisi kalmıştır. Araçta Bi xenon far mevcuttur ön cam dahil 2 numara Amerikan cam filmi App plaka koç egzoz (el yapımı) ön ve arka tamponda piano black kaplama mevcuttur aracımın fotoğrafları yarın yüklenecektir şu an fotoğraf çekmeye fırsatım olmadı (malum bizim hatunu gezdirmekten fırsat bulamıyorum) :) ha bu arada fiyat 44.000 ₺ az da olsa pazarlık payı mevcuttur :) ulaşabileceğiniz numara 0.507 931 33 31
abahater.jpg
jujyqesa.jpg
yhe5edes.jpg
a7y9a8y9.jpg
meja6ene.jpg
eqepy3a7.jpg
tusara8y.jpg
7a6ebu4e.jpg
4ane5eha.jpg
unuga9yn.jpg
yqenypy8.jpg
e4y8ehep.jpg

Mobil :)

Bu ne la?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldım kanka :) bak şöyle yandan basık basık :) [MENTION=631]igci_01[/MENTION]
ne2ara6y.jpg

Su zikim seatlar da dsg olsa simdi almistim bunun dsgli sunrooflu kirmizisini ama yok yaw

Su zikim seatlar da dsg olsa simdi almistim bunun dsgli sunrooflu kirmizisini ama yok yaw

Aynen kanka çok doğru söylüyosun ama DSG olmasa da bu satılınca sunrooflu ve Full ledli kırmızı bi yeni kasa FR alacam inşallah :)

Şuna baksana yaw ya siyah ya kırmızı Memo :) [MENTION=631]igci_01[/MENTION]
u4yzy4em.jpg

Allah buyuk kardesim sen yarin gel de daha onemlilerini konusuruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt