Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık 2 adet 1 cmlik h&r spacer (polo gti,ibiza cupra,skoda vrs)

Fatihcelik

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2 tane spacerımı ihtiyacım kalmadığı için satıyorum 1 cmlik h&r marka 10 tane uzun bijonuyla beraber 250 tl istiyorum, fiyatı yükseltip pazarlık vardır demeye ihtiyaç duymadım fiyat sondur polo gti,ibiza cupra,skoda vrs uyumludur başka uyumlu model varsa bilgili arkadaşlar paylaşırsa sevinirim ilgilenenler pm göderebilir veya beni arayabilirler fatih çelik 0532662 -sıfıraltı-sıfırbeş herkese hayırlı satışlar :)

Fatih Bey;

Tam olarak spacer ne işe yarıyor ??

Fatih Bey;

Tam olarak spacer ne işe yarıyor ??

jant ile göbek arasına takılan bir parça sağ sol lastiklere taktığınız zaman arabanızın lastikleri 1+1 toplam 2 cm daha dışarda olur buda yol tutuşunuzu artırır ve virajlarda fayda sağlar ben öndekileri sökeceğim çünkü lastik sürtme yapıyor arabada yay da olduğundan dolayı . alacak kişide benim spacer ları arka lastiklere takması gerekiyor :)

arkadaşlar 2 tane spacerımı ihtiyacım kalmadığı için satıyorum 1 cmlik h&r marka 10 tane uzun bijonuyla beraber 250 tl istiyorum, fiyatı yükseltip pazarlık vardır demeye ihtiyaç duymadım fiyat sondur polo gti,ibiza cupra,skoda vrs uyumludur başka uyumlu model varsa bilgili arkadaşlar paylaşırsa sevinirim ilgilenenler pm göderebilir veya beni arayabilirler fatih çelik 0532662 -sıfıraltı-sıfırbeş herkese hayırlı satışlar :)

hızlı gonzalez 100 liraya sar :eek:

Geri
Üst Alt