Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık İbiza Cupra 1.4 TSI 180 HP

PORO

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba ,

yaklaşık 1-2 aydır siteye fazla giremiyodum..iş ile ilgili ciddi sıkıntılar vardı..sorunları aşamadık ve bu hafta itibari ile işten ayrdıldım..
bu nedenle 5 ay önce aldığım aracımı satmak zorunda kalıyorum..henüz ilan eklemedim ..en kısa sürede onuda eklicem...
bilgi almak için özelden yazabilirsiniz..

saygılarımla.

2011 SEAT İBİZA CUPRA 1.4 TSI 180 HP
+ Panaromik cam tavan
+full kenwood ses sistemi
4500 km.
kaza yada boya yok..
sigara içilmemiş..

Insallah ısler ıyıye gıder satmak zorunda kalmazsın kaan.ek olarak braz bılgı verırsen guncel olarak ısın daha cabuk gorulur sahıbınden ılanı olmasada

Kaan hayırlısı neyse o olsun inşallah satmadan halledersin.
Cayır cayır yanıyordu aracın.

İş olayları da bir an önce yoluna girer umarım.

Kaan hayırlısı neyse o olsun inşallah satmadan halledersin.
Cayır cayır yanıyordu aracın.

İş olayları da bir an önce yoluna girer umarım.

Amin kardeşim çok saol.satmamak için zorluyorum şartları.bu aracın benim için anlamı büyük ama bi yere kadar dayanabilirim..hayırlısı olsun inşallah

:( İnşallah satmadan çözersin dostum,hayırlısı ne ise o olsun..

hayırlısı olsun kaan... İnşallah iş durumunu çözersinde aracını satmak zorunda kalmazsın...

hayırlısı olsun bu kadar sure uzak kalmanın nedenı bellı oldu

umarım sorunların bir an önce çözüme kavuşur..olmazsa da canını sıkma.ilerde daha ne arabalara binersin

Geri
Üst Alt