Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık İbiza 1.2 TSI DSG (5 KAPI) aranıyor

ibiza+

Kayıtlı Üye
Fiyatı abartılmamış 1.2 tsi dsg ibiza arıyorum. Çevrenizde önerebileceğiniz araçlar varsa yazarsanız çok makbule geçer.

max.fiyat verirsen daha sağlıklı olur

Aracın temizliğine göre aero body kit ve sunroof olursa 29-30 diğer türlü 26-27 verilebilir.

ibiza + 1.2 tsı +dsg+body kit+sunroof çok zor be

tsi dsg olması da yeterli kafamıza yatarsa neden olmasın

26-27 ye bulabileceğinizi pek sanmıyorum sonuçta 2011 model 1,4 referencelere o parayı istiyorlar.şu an 38,800 sıfırı

30.000 tl dolu olanlar için kastettim daha çok alttaki ilana benzer araçlar. Bu araçlar 30'a gidiyorsa 28 istemenin ne gibi bir sakıncası var anlayamadım? Ayrıca 28 000 e bir araç elimin altında bekletiyorum 7.000 de henüz.

Seat Ibiza 1.4 TSI Sport Coupe Cupra 2009 Model 30.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Sarı renk - 59829926?

senn gonderdıgın lınk ıle senn ıstedıgın araba arasında daglar kadar fark var 5 kapı degıl dsg degıl 1.2tsı degıl :) ben senn yerınde olsam 2010 ıbıza 1.6 sportlara bakarım TR ye sınırlı sayıda geldı uretımı de durdu 10 numara araba sıtede umut gırıt arkdas da var sor bı ara satılıktı belkı tekrar satmayı dusunebılır.

Geri
Üst Alt