Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sarı ibiza

intertech

Kayıtlı Üye
Eski konuda güncelleme yapamadığım için konu açmak zorunda kaldım. Ayrıca konu açmak istemediğim için sorumu da buradan soracağım. Kat iptali yapan olup olmadığını merak ediyorum bu araçlarda. Çok fazla bu araçtan bulamadığım için bilgi edinemiyorum. Orta susturucuyu iptal etmek istemiyorum, kamyon gibi ses veriyor. Kat iptalinin ses tokluğuna faydası olur mu?
xE9zBD.jpg

epJmDN.jpg

KPJYdv.jpg

emArby.jpg

sebring egzoz kullan son susturucu 1.6 araçlarda çok iyi ses alırsın..kat iptalinin istediğin sesi vermez fakat kat.içi çok kirliyse sökünce aracın oldukça rahatlar.

sebring egzoz kullan son susturucu 1.6 araçlarda çok iyi ses alırsın..kat iptalinin istediğin sesi vermez fakat kat.içi çok kirliyse sökünce aracın oldukça rahatlar.

Amacım yüksek ses değil netten sebring sesine baktım aşırı yüksek. Silencerlı egzozla kullandım ses çok güzel ama ayda bir git gel 20-22 saat yol yapıyorum, o şekilde gezmek zor olur. Kayseri'de zaten gezmem imkansız 1 gün gezsem 2 gün durdururlar :) Katın sese faydası olup olmadığını kestiremiyorum. Düz boru çektirsem seste toklaşma olur mu yoksa daha boğuk tiz ses mi verir?

en güzeli egsozcuna gidip denemen buradan ses için ne konuşsak deneme gibi olmaz.denemeyide her egsozcu yapar.

kat.ipatli seste hafiftn bir tokluk sağlar ama tam olrak istediğin nasıl bir tokluk bilmiyorum...ayrıca düz borununda çıkışının kaç cm ve borunun kaç cmlık olduğu önemli ses için ama düz boruda ses yükselir baya o kadar yolda çekermisinizbilmiorum

kat.ipatli seste hafiftn bir tokluk sağlar ama tam olrak istediğin nasıl bir tokluk bilmiyorum...ayrıca düz borununda çıkışının kaç cm ve borunun kaç cmlık olduğu önemli ses için ama düz boruda ses yükselir baya o kadar yolda çekermisinizbilmiorum
Kat yerine düz boru olarak demek istemiştim. Hava filtresi bile bana doyurucu bir ses verdi diyebilirim. En güzeli Cezmi abininde dediği gibi deneyip görmek olacak sanırım.

Kusura bakmayın konumuzla ilgili değil ama görünce sormak istedim alt tarafa teyip koymussunuz bunun için ekstra bir oynama yaptınız mı arabada yoksa oraya direk oturdu mu ben de bu konuda çok dertliyim ama goguslede oynamak istemiyorum Teşekkürler

Geri
Üst Alt