Sarı ibiza | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Sarı ibiza

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında intertech tarafından paylaşıldı.

 1. intertech

  intertech SCW Üyesi

  145
  82
  28
  Eski konuda güncelleme yapamadığım için konu açmak zorunda kaldım. Ayrıca konu açmak istemediğim için sorumu da buradan soracağım. Kat iptali yapan olup olmadığını merak ediyorum bu araçlarda. Çok fazla bu araçtan bulamadığım için bilgi edinemiyorum. Orta susturucuyu iptal etmek istemiyorum, kamyon gibi ses veriyor. Kat iptalinin ses tokluğuna faydası olur mu?
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. kfy

  kfy
  Administrator

  12.716
  5.338
  113
  sebring egzoz kullan son susturucu 1.6 araçlarda çok iyi ses alırsın..kat iptalinin istediğin sesi vermez fakat kat.içi çok kirliyse sökünce aracın oldukça rahatlar.
   
 3. intertech

  intertech SCW Üyesi

  145
  82
  28
  Amacım yüksek ses değil netten sebring sesine baktım aşırı yüksek. Silencerlı egzozla kullandım ses çok güzel ama ayda bir git gel 20-22 saat yol yapıyorum, o şekilde gezmek zor olur. Kayseri'de zaten gezmem imkansız 1 gün gezsem 2 gün durdururlar :) Katın sese faydası olup olmadığını kestiremiyorum. Düz boru çektirsem seste toklaşma olur mu yoksa daha boğuk tiz ses mi verir?
   
 4. kfy

  kfy
  Administrator

  12.716
  5.338
  113
  en güzeli egsozcuna gidip denemen buradan ses için ne konuşsak deneme gibi olmaz.denemeyide her egsozcu yapar.
   
 5. igci_01

  igci_01
  V.İ.P ÜYELİK
  SCW Üyesi

  4.546
  1.614
  113
  kat.ipatli seste hafiftn bir tokluk sağlar ama tam olrak istediğin nasıl bir tokluk bilmiyorum...ayrıca düz borununda çıkışının kaç cm ve borunun kaç cmlık olduğu önemli ses için ama düz boruda ses yükselir baya o kadar yolda çekermisinizbilmiorum
   
 6. intertech

  intertech SCW Üyesi

  145
  82
  28
  Kat yerine düz boru olarak demek istemiştim. Hava filtresi bile bana doyurucu bir ses verdi diyebilirim. En güzeli Cezmi abininde dediği gibi deneyip görmek olacak sanırım.
   
 7. abdulkadir

  abdulkadir SCW Üyesi

  5
  3
  3
  Kusura bakmayın konumuzla ilgili değil ama görünce sormak istedim alt tarafa teyip koymussunuz bunun için ekstra bir oynama yaptınız mı arabada yoksa oraya direk oturdu mu ben de bu konuda çok dertliyim ama goguslede oynamak istemiyorum Teşekkürler
   

Sayfayı Paylaş