Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sarı CUPRA TDI

hayırlı uğurlu olsun maaşallahı var arabanın ama stickeri eksik? :D :eek:

yapma görkem bu da mı?:(:(:(

bana matlaşmış gibi göründü ağbi ucuzda değil 290 tl civarı geçenlerde ben birinin ayar vidasını kırdım sallanıp duruyor fanuslar die araştırdım 290 olunca söktüm tamponu farı vidayı yapıştırdım kapattım:) ama sende ki matlık ona yapacak birşey yok malesef

bana matlaşmış gibi göründü ağbi ucuzda değil 290 tl civarı geçenlerde ben birinin ayar vidasını kırdım sallanıp duruyor fanuslar die araştırdım 290 olunca söktüm tamponu farı vidayı yapıştırdım kapattım:) ama sende ki matlık ona yapacak birşey yok malesef

benim eski ibizanında soluktu. ona sıfır 2 tane far almıştım. bununkileri içini açtırıp temizletirim artık. ama çokda soluk değiller. fotolarda öyle çıkmış. çok soluk olsaydı ayberk beni sıkıştırırdı değiştir diye :D

hatırlıyorum keşke onunla bunu değiştirsen şimdi:)

abı su makınanın ayarlarına flan bak senden once de gordum bu arabayı yakından rengı boyle degıldı daha guzel gorunyodu :D senın fotolarda cok daha cart b sarı olmus bu :D

Geri
Üst Alt