Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sararan Matlaşan Ve Çizilen Farların Eski Haline Çevrilmesi Resimli Anlatım

ya ılk basta umudum yoktu acıkcası olucak dıe de son fotograf bıtırdı benı tebrık ederım yusuf :)

öncelikle tebrik ederim..teşekkürü tıklayarak ilk yayınladığın mesajına ettim..emeğine sağlık..
gelelim soruma bu pasta cila bildiğimiz pasta cila dimi..yani arabanın kaportasına kullanılan pasta cila..

öncelikle tebrik ederim..teşekkürü tıklayarak ilk yayınladığın mesajına ettim..emeğine sağlık..
gelelim soruma bu pasta cila bildiğimiz pasta cila dimi..yani arabanın kaportasına kullanılan pasta cila..

evet abıcım aynen öyle pastayı suruyoruz ılk cızıklerı yok edıyor sonra cılalıyoruz ve harıka bır goruntu alıyor:) ama polısaj makınasyla yapılırsa %100 verım alınır :)

güzel paylaşım bi çok kişinin işini görür emeğine sağlık

Bu uygulama güzel ancak, far sürekli cila istiyo bu işlemden sonra.
Farın üstündeki cila zamanla çıkıyo ve eskisinden daha beter bir far çıkıyo ortaya :)

öyle olsada fara cila atmak 10 dk nı alır bi daha uygularsın, hafta da bir araba yıkıyoruz onamı üşencez:)

Yani mantıklı ufakcık bı cılayla hem dahada güzel olur cizik ve matlaşmıs olmasından ıyıdır dıe dusunuyorum :)

Yenisini almak bence en güzel çözüm.
Ama yenisini almak istemeyenler için gayet yararlı :)

Geri
Üst Alt