Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sarı ibizam

sen ne ara geldin gittin kardesim

Gecen hafta doktora gelmistik kazim im.pek gelemiyorum bu aralar. Gelir gelmezde balikcilarin orda cam filminden ceza yedim.sokturdum guzelim filmleri, araba oldu akvaryum gibi :) kayseri de gezilmez artik.her yer polis...dikkat edin sizde...

Gecen hafta doktora gelmistik kazim im.pek gelemiyorum bu aralar. Gelir gelmezde balikcilarin orda cam filminden ceza yedim.sokturdum guzelim filmleri, araba oldu akvaryum gibi :) kayseri de gezilmez artik.her yer polis...dikkat edin sizde...
Geçmiş olsun abi. Bu sıralar radar işini de abarttılar ona da dikkat. Meydanın artık bir parçası olan göbekte bekleyen, arabaların içini dikizleyen polisleri de unutmamak lazım tabi :D

Geçmiş olsun abi. Bu sıralar radar işini de abarttılar ona da dikkat. Meydanın artık bir parçası olan göbekte bekleyen, arabaların içini dikizleyen polisleri de unutmamak lazım tabi :D

Sagol kardesim.arkamda full faça rocco vardi.ona bisey demediler.plaka yabanci olunca kitlediler bize...

gecmis olsun kardesim bu ara baya sikiyolar her yerde cevirme hatta gunde 2 - 3 kez yaya olarak bile kimlik sorguluyolar arkadasin dukkana gelen polis kota veriyolar gunluk onu doldumadan mesai bitmiyor diyor :mad:

Maşallah gayet genç duruyor anlaşılan gayet iyi bakmışsınız :)

gecmis olsun kardesim bu ara baya sikiyolar her yerde cevirme hatta gunde 2 - 3 kez yaya olarak bile kimlik sorguluyolar arkadasin dukkana gelen polis kota veriyolar gunluk onu doldumadan mesai bitmiyor diyor :mad:

Sagol kardesim.millet patlama noktasinda zaten, bu ulkenin hali iyiye gitmiyor hic.

Kuralsa herkese kural...çifte standarda karşıyım haksızlık bu...
İzmitte 34 plakayla dolaşıyorum 1 kere polis ruhsat sordu onda da kaza yapmıştım. İzmitin trafiği daha rahat en azından, cam filmi ve xenon farla ceza yemiyorum. Kayseriye 16 plakayı getirdim, cam filmi çekmeye korkuyorum, mümkün olduğu kadar farlar kapalı gitmeye çalışıyorum :D

Geri
Üst Alt