Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sarı ibiza kampana boyama

intertech

Kayıtlı Üye
Kampanaları boyamayı düşünüyordum, ısıya dayanıklı boya bulamadığımdan cesaret edememiştim. [MENTION=23233]fatihyksel[/MENTION] daha önce normal boyayla denediğini söyleyince bende bastım spreyi, bastım kırmızıyı :D
İzmite dönünce jantlarımıda boyamak istiyorum. Füme ve beyaz renginin nasıl duracağını merak ediyorum. Photoshop kullanabilen varsa jantlarımla oynayabilir mi :rolleyes:
18551.jpg

40482.jpg

180925.jpg

56423.jpg

25594.jpg

86445.jpg

85457.jpg

Güzel olmuş aykut, sarı kırmızı Kayserispor renkleri :D

Ben ne renge boyayabilirim ki ? mavi arabada???

Emeğine sağlık O Bölgeye Can Gelmiş Jantlarının Güzelliği Ortaya çıkmış :eek:key:

Bumudur budur kip diyee olmuş yakışmış eline sağlık artık geleneksel kampana boyama günlerimi yapsak :D
Senin vesilenle yapmış oldum. Sorumlumuza söyleyek bize boya günü ayarlasın, daha arabanın içinde de boyanmayı bekleyen yerlerim var :D

Emeğine sağlık O Bölgeye Can Gelmiş Jantlarının Güzelliği Ortaya çıkmış :eek:key:
Sağolasın abi beğenilmesine sevindim.

Bijonları nasıl sıkmışlarsa lastikçiye götürdüm bijon anahtarına boru takarak zor açıldı. Tekerim patlasa ne olurdu kim bilir :mad:

Geri
Üst Alt