Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanzıman dişli oranları

patrıot

Kayıtlı Üye
2004 Seat toledo 1,6 16v aracın sanzıman dişli oranlarını bılen var mı bır kac yere baktım akl motorun dişli oranları var.
Daha once aracın dişli oranları ıle oynayan oldumu yada golf v kasada 6 ileri ile ılgılenen bırını bılıyormusunuz?

konu ile ilgili bilgim yok senin motor benim ki ile aynı mı? bende bcb mi bcm mi ne golf 4 motoru var 1.6 16v..bu dişli oranı ne işe yarar

konu ile ilgili bilgim yok senin motor benim ki ile aynı mı? bende bcb mi bcm mi ne golf 4 motoru var 1.6 16v..bu dişli oranı ne işe yarar

bende kı motor bcb kodlu senın aracında ki motor ile aynı dişli oranları onemlı bulabılsem hesaplamalı olarak bır yazı ekleyecem herkesın fıkrını alıcam ama daha bulamadım

istedıgım dişli oranlarını bulsam aklıma yatarsa sanzıman ile oynamayı dusunuyorum

orjinal şanzuman dişli oranları mı lazım

6 ileri yapmaya mı niyetlisiniz.. :)

su an işteyim cıkılta sanayıye gıtmeyı dusunuyorum

Geri
Üst Alt