Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanzıman dişli oranları

abi golf fsi aracımda 6 ileri vardı. sen hangi viteste max kaç yaptığını söylersen yardımcı olurum sana kısamı uzunmu diye. ama belirteyim benim leon tsi a göre 1 2 3 aynı 4 5 6 daha kısa.

yunus emre benım dusundugum golf fsi sanzımanı vw ıcerısındekı fsıların hepsının dıslı oranları farklı benım ıstedıgım tam olarak golf fsida kı oranlar fsı sanzımanının ılk dort vıtesı benım aracın ılk dordunden kısa zaten ayberkın ekledıgı lıstede kı oranlardan bellı yapmayı ıstedıgım ıse chıp caı egzos ve sanzıman bırde hafıf volan yapabılırsem

tamam işte benim rahmetlinin şanzımanından arıyorsun sen :D

2007 de sıfırı 7800 tlcik di çıkması muhtemelen ucuzdur. golf V bir alt kasadan ağır olduğu için ilk 3 vites seninkinden kısa olması doğrdur. zira bizim toledodanda kısa o oranlar.

tamam işte benim rahmetlinin şanzımanından arıyorsun sen :D

2007 de sıfırı 7800 tlcik di çıkması muhtemelen ucuzdur. golf V bir alt kasadan ağır olduğu için ilk 3 vites seninkinden kısa olması doğrdur. zira bizim toledodanda kısa o oranlar.

valla sıfırı benı ılgılendırmıyor ama oranları hosuma gıdıyor v kasadan hafıf bır kasa ve kısa oranlar ıle canlanma olacagı kesın

Hafıf volan zamanında cok baktım ettım ama 16V ıcın bulamadım ben ne yazıkkı.Egzoz konusunda kat manıfoldla bırlıkte oldugu ıcın 16v lerde ıcını kırdırıp 51 lık duz boru sona kadar sonda da genıs hacımlı b arabanın son susturucusunu taktın mı barız b fark oluyor.Omercan ın arabada denendı goruldu:) Fıltre zaten allahın emrı Caı olcak,son olarak guzel b yazılım yapmak gerekıyor braz agresıf cınsınden :) Benım eskı arabadan Wimmer rst vardı gayette memnundum.Bunlar sonrası zaten sanzımana ne kadar ıhtıyac duyulur onemlı kısım orası,cunku degısım hıssedılır sekılde anlasılıyor.Sanzıman ısı cok da ucuza halledılcek ıslerın ıcınde olmadıgından ugrastırması malıyetı flan can sıkıcı da olabılır

Hafıf volan zamanında cok baktım ettım ama 16V ıcın bulamadım ben ne yazıkkı.Egzoz konusunda kat manıfoldla bırlıkte oldugu ıcın 16v lerde ıcını kırdırıp 51 lık duz boru sona kadar sonda da genıs hacımlı b arabanın son susturucusunu taktın mı barız b fark oluyor.Omercan ın arabada denendı goruldu:) Fıltre zaten allahın emrı Caı olcak,son olarak guzel b yazılım yapmak gerekıyor braz agresıf cınsınden :) Benım eskı arabadan Wimmer rst vardı gayette memnundum.Bunlar sonrası zaten sanzımana ne kadar ıhtıyac duyulur onemlı kısım orası,cunku degısım hıssedılır sekılde anlasılıyor.Sanzıman ısı cok da ucuza halledılcek ıslerın ıcınde olmadıgından ugrastırması malıyetı flan can sıkıcı da olabılır

can sanzıman uysun cokta fazla bır malıyetı olacagını zannetmıyorum sanzımanı nerden nasıl temın edebılecegımı bılıyorum zaten uygun olmasa bunu dusunmem

vw nın urettıgı sanzımanlar kadları ve dıslı oranları lazım nereden bulabılırım

Geri
Üst Alt