Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanzıman dişli oranları

6 ileri yapmaya mı niyetlisiniz.. :)

evet dusunduıgum bır şanzıman var ve dişli oranlarını bulup hesaplama yaptım su an kullandıgım jant lastıge gore cıkan sonuclara gore ılk 4 vıtes benden bıraz kısa bu benım daha cok ısıme gelır sehırıcı kullanımı daha zevklı olur tabı vıtes degıstırmekten sıkılmıyorsan kı benım boyle bır huyum yoktur 5 benım arac ıle nerdeyse aynı son vıtes ekonomı bolumu kısaca sehırıcı kısalan vıtes oranı ıle artan sehırıcı kullanım zevkı uzun yolda ıse yuksek hızda artan hızla beraber dusuk devır ekonomı olayı aklımdan gecen bu

şimdi dışarı çıkacam bagajda benim kıtapcık duruyor..onda yazıyorsa resmini çeker akşam paylaşırım

abi golf fsi aracımda 6 ileri vardı. sen hangi viteste max kaç yaptığını söylersen yardımcı olurum sana kısamı uzunmu diye. ama belirteyim benim leon tsi a göre 1 2 3 aynı 4 5 6 daha kısa.

asdfjq.png

Geri
Üst Alt