Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanzıman değişimi

bu arada bızım aracların orjınal ayna mahrutısı parcacılarda 750 tl servıste ne kadardır bılınmez ama ıhtıyacı olan bayrampaşa ve ıkıtellı tormakta cok rahat orjınalden bıle kalıtelı 5te 1 fıyatına yaptırabılır

umarım 1.6 için çalışmanız başarılı olur gerçekten merakla bekliyorum bizim kafamızda 1.6lar hep yürümeyecek gitmeyecek pancar motor olarak görülüyor bakalım neler olabilirmiş:eek:key::eek:key:

umarım 1.6 için çalışmanız başarılı olur gerçekten merakla bekliyorum bizim kafamızda 1.6lar hep yürümeyecek gitmeyecek pancar motor olarak görülüyor bakalım neler olabilirmiş:eek:key::eek:key:

ayna mahrutı ve sanzıman oranları ıle hersey olabılır ama ısın ıcınde vw var ve parcada ustada bulmak mesele sanzıman oranları ıle oynayıp serı 1.6 bır makıne yapılabılır sadece aranan saglam bır usta

pd 130 dızellerın sanzımanı ve dıslı oranları bu iş için biçilmiş kaftan 6, vites 230 km-h te bıtıyor ama yapmak için bayagı bır ugrasmak gerekıyor hafta içi görüştüğüm ustalar ugrasmak istemedı.Benım aracta yapabılmek ıcın cok ugrasmak gerekıyor ama seat leon dızel 1,9 5 ileri rahatlıkla 6 ileri yapılabılıyor golf v 1,6 ya golf v 1,6 fsi 6 ileri sanzımanı cok kolay takılıyor ama işte benim araca uymuyor bıldıgınız saglam bır usta aranıyor

pd 130 dızellerın sanzımanı ve dıslı oranları bu iş için biçilmiş kaftan 6, vites 230 km-h te bıtıyor ama yapmak için bayagı bır ugrasmak gerekıyor hafta içi görüştüğüm ustalar ugrasmak istemedı.Benım aracta yapabılmek ıcın cok ugrasmak gerekıyor ama seat leon dızel 1,9 5 ileri rahatlıkla 6 ileri yapılabılıyor golf v 1,6 ya golf v 1,6 fsi 6 ileri sanzımanı cok kolay takılıyor ama işte benim araca uymuyor bıldıgınız saglam bır usta aranıyor

Yanlışın olmasın Abi?
PD130'ların şanzımanları bayağı uzun. Cupra TDI'ınkiler kısa, PD160'ınki.

Yanlışın olmasın Abi?
PD130'ların şanzımanları bayağı uzun. Cupra TDI'ınkiler kısa, PD160'ınki.

ayberk oranları senın ekledıgın lısteden almıştım.
1-3,769
2-2,087
3-1,324
4-0,977
5-0,975
6-0,814

68/16 ayna mahruti ile 225/45/17 lastık olcusu ıle hesapladıgında cıkan degerler cok guzel yapacak usta yoook.Birde adam dıyor kı vw arabalarıyla ugrastırma:)

Arada ki fark ayna mahrutıden kaynaklanıyordur

Golf v alt yapısı kullanan 1,6 leon kullanıcılarına duyurulur

Geri
Üst Alt