Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şans mı Yetenek mi. ??

bence yetenek değil :) basbaya treni görmüyor kaptırmış nasıl geliyor tren korna çalıncada duraksıyor kim çalıyo diye etrafın bakıncada tabi topukluo treni görünce ama zamanlama saliselerle yani...

abi adam tren geçidinde ne gelebilir ki.. :D :D

bilerek yapılmış bi çalışma bence ve heycanı bol bişi araba stop etse ne olurki acep:D

kesinlikle şans ghos t rider ın dediği gibi eşşek şansı bu

---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

kesinlikle eşşek şansı bu

abi adam tren geçidinde ne gelebilir ki.. :D :D

bugün başıma geldi yolda gidiyorum önümde araba var hızı böyle 10-20 yavaş saga sola bakarak yolda gidiyorlar 2 kişi adamlar herhalde bir yeri arıyorlar neyse ben daha arkasına yanaşmadan farlarımı açtım tabi farketmediler sonra aniden kornaya basınca araba film yoktu tabi arkadan görüyorum içerde bir an zıpladılar,şöförde yanındakide sağa sola bakıyo sonra dikiz aynasını hatırlayınca gördü yol verdi :D:D olamaz mı diyorsun şimdi yiğit bir an boşluguna gelipte korna yersen,anlarsın :p:D

bugün başıma geldi yolda gidiyorum önümde araba var hızı böyle 10-20 yavaş saga sola bakarak yolda gidiyorlar 2 kişi adamlar herhalde bir yeri arıyorlar neyse ben daha arkasına yanaşmadan farlarımı açtım tabi farketmediler sonra aniden kornaya basınca araba film yoktu tabi arkadan görüyorum içerde bir an zıpladılar,şöförde yanındakide sağa sola bakıyo sonra dikiz aynasını hatırlayınca gördü yol verdi :D:D olamaz mı diyorsun şimdi yiğit bir an boşluguna gelipte korna yersen,anlarsın :p:D

:D :D

Timur'um bu tarz salak mevzular yüzünden 1'i ciddi olmak üzere 3-5 olay atlattım eski arabamla..herhalde emlakçı da vardı eller kollar havadaydı arabada Allah'tan bi ara freni bıraktı kullanan otoban bağlantı virajında yoksa onlar ev bakarken arkada takla atan bişiler göreceklerdi.. :D :D

Geri
Üst Alt