sanruflu leon ariyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

sanruflu leon ariyorum

fox18

Kayıtlı Üye
Selam scw ben sener leonum vardi sattim tekrar leon almaya karar verdim sanruflu leon ariyorum 32000 nakitim var satan veya satmaya niyet olanla goruselim

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Selam scw ben sener leonum vardi sattim tekrar leon almaya karar verdim sanruflu leon ariyorum 32000 nakitim var satan veya satmaya niyet olanla goruselim
Sener Bey Hoşgeldiniz.. Alım Satım işi kolay.. Arkadaşların birinden birinde yoksada tanıdıklarında oda olmadı El birliğiyle buluruz istediğin arabayı ama ilk önce seni tanısak, Üyelerimiz bölümünden kendini tanıtan bi konu açsan bize topyekün bir Merhaba desen bizde bu sohbeti daha samimi bi bi düzeyde devam ettirsek nasıl olur..:) Yapacağın iş Çok basit Aşağıdaki linki tıklayıp Güzel bir başlık yazıp bize kendini istediğin biçimde tanıtmak:eek:key:
http://www.seatclubworld.com/newthread.php?do=newthread&f=2

RedLine

Kayıtlı Üye
şu yaz gelsin sen le irtibata geçecem zaten fikirlerini almak için arabaya yapçaklarım konusun da eger sıkılmazsan tabi:eek:key:
sıkılırmıyım abi. zaten arabamı bitirdim başkalarının arabasına saldırıyorum şuan parlak fikirlerimle:D sen yeterki söyle zewkle yaparız yaptırırız abi