Sanruf Hakkında Yardım :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Sanruf Hakkında Yardım :)

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında Berkay Kuzey tarafından paylaşıldı.

1. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Selam arkadaşlar 2008 Model Seat Leon 1.6 Sport Up Aracım Var Bildiğiniz Ürece Sayılı Araçlardan Sport Uplar Ve Full + Full Fakat birşeyde yardım almak istiyorum sizden benim aracımda sadece sanruf yok yan sanayide taktırmak istemiyorum Ankara seat servisinde sonradan sanruf takıyorlarmı takmıyorlarmı bilmiyorum bilen varsa beni yönlendirebilirmi :) teşekkürler

2. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    servisin o yükün altına giriceğini sanmıyorum..önceden yazmıştım yine yazıyım sunroofsuz ve sunrooflu arabaların çatısındaki destek barları farklıdır..sunrooflu araç üretilmeden çatı barları ona göre tasarlanıp üretilir..sunroofu olmayan bi arabaya sunroof yaptırılır elbet ama arabanın rijitliğinin bozulacağı kesin..

3. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Kısacası sakıncalı diyorsun yani :)

4. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    sonradan yapılan sunroof cok hayırlı olmuyor yıgıt zaten yazmıs farklarını ek olarak zamanla metalde paslanmalar baslıyor.Bunu leon gıbı b arabaya yaptırmak yerıne daha ucuz b arabaya yaptırsan ıcın acımaz da leonda sorun oldumu yazık etmıs olursun

5. sourson

sourson
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    sonradan sanruof sadece takla atan arabalara yapılır genelde o yuzden hiç bulaşma bence ona yapacağın masrafa hem git sanruoflu bi araba daha iy..

6. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
    servisin bu işe gireceğini zannetmiyorum ancak bunu dışarda yaptırabilirsin ama ne kadar sağlıklı olur iyi düşünmek gerekir.

7. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    bencede haklısın :)) teşekkür ederim

8. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    bi arkadaşa yaptırdık 1.500 tl ye fakat orjinali tutmuyor tabi

9. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    arabamdan memnumun bi sanruf yok yaptırıyım diye düşündüm fakat hiç gerek yok bence :)) buluşmalarda görüşmek üzere

10. fnasif

fnasif
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    285
    Ödül Puanları:
    83
    araç alınırken orjinalde sanruflu olması bence tercih sebebi olmalı, eksikliğini en çok hissettiğim detaylardandı...

Sayfayı Paylaş