Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanroof ve ruzgar

bu gayet normal bnm eski ibizamda da leondada oluyordu bu tawanin icine biraz hava giriyor o da direklerden fln nerden bulursa aranin icinde cikiyor yani noraml durum endise etmenize gerek yok ; birde sunroof yok dert yok demissiniz ama bence sunroof wazgecilmez birsey heleki sigara kullananlar icin birde uzun yolda havalandirma bas agrisi yapiyor ustu biraz araliyinca temiz hava geliyor ; bnm ibizam 2003 modeldi sunroofu 1 kere bile ariza cikarmadi bir kere su almadi iceri yani korkulcak birsey yok :)

Normal bu. Ben arka camları da çok az açıyorum güzel oluyor( Tabi yazın=) ). Hava çok rahatsız ediyorsa arkasını az açın onun da ayarı var.

İnatla sanrooflu araç aradım bekledim ve aldım iyi etmişim çok güzel bence bide sanrooflu arabası olan sigara içen değildir...

Arabası sanrooflu adam sigara içiyor ama aracı sanrofflu olmasına rağmen içmiyor içirmiyor böyleleride var...

İnatla sanrooflu araç aradım bekledim ve aldım iyi etmişim çok güzel bence bide sanrooflu arabası olan sigara içen değildir...

Arabası sanrooflu adam sigara içiyor ama aracı sanrofflu olmasına rağmen içmiyor içirmiyor böyleleride var...

İsterse cabrio olsun yine içirmem =)

abi birde soyle birsey war ben bunu daha iyi anladim 2011 leon alinca 2 nesildir seat kullaniyorum arac gercekten kalite konusunda berbat goruntu super ama arac dururken guzel giderken anliyosunuz neden ucuz oldugunu vag gurubu icinde ses yalitimi kotu orasindan burasindan ses mi istersin ne istersen war ic mazemeyi tutun sallayin resmen ucuz oyuncakcilardaki mazeme gibi :) oynuyo abi ondan fazla dert etmeyin boyle ses ti bilmem neydi ne kadar ekmek o kadar kofte diye bir laf war iste bu o misal bu paraya bu kdr abi :)

İsterse cabrio olsun yine içirmem =)

tabi ki içirmezsin araba senin ..senin arabana binen senin kurallarına saygı gösteririr..
ama benim arabamda içilir çok kalabalıksa saygı gösterilir içmeyenlere..ve uzun yol değilse o zaman içilmez..ama benim aracıma binen de bana saygı gösterir..camımı açar içerim:D

tüm sunrooflu araçlarda durum böyledir gayet normal bir durum. bunun camları açınca yada aralayınca gelen rüzgar sesi gelmesiyle aynı durum.. araçlarımın yarıdan fazlasında sunroof vardı marka model farketmez bildiğin rüzgar sesi :)

kendim de sigara kullandığım halde üzerine sigara kokusu sinmiş adamı bile bindirmem arabaya dolmuşla gelsin:D

kendim de sigara kullandığım halde üzerine sigara kokusu sinmiş adamı bile bindirmem arabaya dolmuşla gelsin:D

dediğim gibi tercih senin araba senin..herkesin bir yöntemi var benim yöntemimde araç benim hizmetkarım..şu ana kadar şikayet ettiğini görmedim:D

Geri
Üst Alt