Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sanroof ve ruzgar

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında alper.06 tarafından paylaşıldı.

1. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    Arkadaşlar ben hiç sanroof lu araç kullnmadım ama şimdi seat leonumda sanroof var yalnız sanroofu açınca mesela arkasını havaya kaldırınca her iki ön kapının yani tam omuz hizasına gelen yerden ruzar geliyor ama sanroofu kapattığım zaman ruzgar kesiliyor bunun nedeni ne olabilir acaba.Umarım anlata bilmişimdir.

Yardımlarınızı bekliyorum

2. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    nedeni sunroof un açık olması oabilirmi:D

benim araçtada aynısı oluyor..ama o rüzgar, nasıl sunroof un üstünden terse yatıp birde feyk atıp ön koltuklara dökülüyor çok anlamış değilim..

3. swotr

swotr Misafir

sunroof yok dert yok :D

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    tasarım.. :)
    bu tarz sıkıntıları sadece premium sınıfın büyük araçlarında düşünürler..

5. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Sunroof'u kaldırınca yanlardan yükselen perdeler olmuyomuydu filtre gibi ?? o engelliyodu rüzgarı... Koymuyorlarmı artık ya da leonunmu farklı ??

6. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    kapı yanlarından gelen bir rüzgar sanroofu açınca geliyor kapartınca gelmiyor bu sorunmu acaba bilmiyorumki

7. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Aslında bir bakıma öyle ama görselliğinin yanında avantajlarida var:)

8. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Eğer öyleyse hava akımı oluşuyo , kapı fitillerini kontrol ettirmekte fayda var

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    daha çok tasarımı yaparken bunu düşünmüşler mi önleyecek unsurlar koymuşlar mı onunla alakalı kanka..çünkü cabrio olup da üstünü açıp yüksek hızda saçları kıpırdatmayan araçlar var.. :D :D

10. serhat_y

serhat_y SCW Üyesi

22
    0
    1
    benim aracımdada aynı olay var ama problem olarak görülmüyo yazın bi avantaj bence:)

Sayfayı Paylaş