Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanroof kapanmıyor acil yardım

Sanroof tam kapanacakken geri açılıyor tentesi içeri giriyor ama dışarı çıkmıyor sanroof kapanırken ve sanroof geri açılıyor acil yardım edin :(

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sanroof en ön kısmında pislik varmı diye bakmalısın birde perdeyi kontrol genelde perde de katlanma sorunu olunca oluyor içerden kontrol et kapatırken kumandayı kullan sorunu tam olarak görürsün

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Sanroof tam kapanacakken geri açılıyor tentesi içeri giriyor ama dışarı çıkmıyor sanroof kapanırken ve sanroof geri açılıyor acil yardım edin :(

Elinle manuel olarak (kademeli olarak çevirerek) kapat.
Pislikten dolayıbende de oluyordu arada
Genelde tamamen açtığımda oluyor.
Araç mk2leon sanırım

Elinle manuel olarak (kademeli olarak çevirerek) kapat.
Pislikten dolayıbende de oluyordu arada
Genelde tamamen açtığımda oluyor.
Araç mk2leon sanırım

Aynen abi tamamen açtığım da hiç kapanmıyor dediğin gibi kademeli kapatınca kapanıyor ama bi kaç denemeden sonra kapanıyor tam açtığım da şimdi düzeldi araçta yazılım olduğu için bazen böyle sıkıntılar çıkabiliyormuş ve sonradan düzeliyormuş sanırım sunroof şu an çalışıyor ama tam açtığım da kapanmıyor ve kademeli olarak kapatırsam kapanıyor yalnız bi kaç deneme yapmam gerekiyor :(

Aynen abi tamamen açtığım da hiç kapanmıyor dediğin gibi kademeli kapatınca kapanıyor ama bi kaç denemeden sonra kapanıyor tam açtığım da şimdi düzeldi araçta yazılım olduğu için bazen böyle sıkıntılar çıkabiliyormuş ve sonradan düzeliyormuş sanırım sunroof şu an çalışıyor ama tam açtığım da kapanmıyor ve kademeli olarak kapatırsam kapanıyor yalnız bi kaç deneme yapmam gerekiyor :(

Yazılımla ne alaka onu anlamadım
Bende de yazılım var. Onun olatı farklı diğeri farklı. Sanrof zorlandığı için çocuk kilidi (el sıkışması zannediyor) devreye giriyor.
Tüm sorun bu.
Miyagi–san gibi

Cilala parlat
Cilala parlat

Geri
Üst Alt