Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanayi Malı Sis farı

Evet yemeyin :D

Yiğit aradaki 250TL'yle ben nerelere giderim neler yaparım biliyo musun :D Ama Mert abiden de bi fiyat almak lazım dediğin gibi.

Umut vallahi bi ara aynen senin gibi düşünüyodum da park artı sis(xenon) yapmak istiyorum ben de artık :D:D

Atillacm sağol bilgilendirdiğin için, demek ki işçiliği 50TL'ye halledicem rulesiyle filan, zaten tanıdık adam 90 filan diyodu da bişeyler yaparız diyodu, 50'ye hallettiririm ben.

O zaman 250'ye geldi şimdi sis farları bana, hatta farları da 100TL'liklerden alırsam toplam 200'e gelir :D

galiba yok ama bixenon farda yaptır bence çünkü çok güzel duruyo ama galiba daha gelmiyo türkiye ye. şimdiden hayırlısı olsunmuş sana sonuçta bu araçlara herşey yakışıyo ;)

park + sis hea..

Melih sana da lazım tolkicanın koyduğu şarkıdan şuan..adres şaşmış ben diyodum zaten.. :D

:D:D yok be furkan aynısını demişti de geçen de o uzden yazdım esprisine, ne park artı sisi :D Ben yakarsam hepsini birden yakarım :D

Sağolasın Umut..

Mert şimdi tekrardan baktım da ibiza sis farlarına o kadr da açılı değilmiş ya, hafif ovallik var sadece, sağolasın link için.

Volkan bakıyım bu c.tesi geçicem zaten eryaya, konusurum bi mert abiyle de.

melih bence 300 kendin kasacağina 500 e (ki eryadan daha düşük fiyat alabilrsin) arka sis farlarına bağlat...arka sisleri de bir şekilde iptal et..yani ön sisleri yakinca arkalarin da otomatik yanmasin...
arka sis farı tuşun sadece ön sisleri kontrol etsin..

Ben onu yaptırmadım abi arka sislere bağlattım en sağlıklısı abi sisli havalarda arka sislerde lazım öndeki kadarda ondan elletmedim aslında en güzeli ek anahtar yapıcan önler için :D:D

bi de melih yanlış anlama da sisleri ne amaçla takmak istiyorsun..
yağişta vs. aracinin aydinlatmasindan memnun değilsin ve geliştirmek mi istiyorsun yoksa aracima bu donanimi da ekledim gece gündüz yakayim mi diyorsun..

walla benim leon dışında bide skoda fabiam var aynen spacial modeli ön sis farı yok sis ızgarası sisli farları aldım sigorta tablasından çok küççük bi kobloyla arka sislere bağlattım şimdi çok memnunum çokda şekilli doruyo onu bunu bilmem bi arabaya sis farı şart

güleçim sen gel Erya'ya Cumartesi ben konuşurum Erya'yla fiyat söylerim sana oke..
bakarsın Cumartesi takarlar..

bi de melih yanlış anlama da sisleri ne amaçla takmak istiyorsun..
yağişta vs. aracinin aydinlatmasindan memnun değilsin ve geliştirmek mi istiyorsun yoksa aracima bu donanimi da ekledim gece gündüz yakayim mi diyorsun..

Volkan dogrusunu söyliyim, ordaki ızgara çok yavan geliyo gözüme. O yuzden diyorum oraya bi sis farı çakarsam biraz daha dolu görünür ızgara. Gerçekten aydınlatma istesem zaten adam gibi kalitei bi far alırım. Benim alacagım 100liralık sis farının aydınlatmasından ne olcak zaten..

Tamam Yiğit bakalım bi güzellik yaparsa erya orda taktırırım.

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

walla benim leon dışında bide skoda fabiam var aynen spacial modeli ön sis farı yok sis ızgarası sisli farları aldım sigorta tablasından çok küççük bi kobloyla arka sislere bağlattım şimdi çok memnunum çokda şekilli doruyo onu bunu bilmem bi arabaya sis farı şart

Hocam sen sis farlarını nerden aldın acaba? Orjinal fabia farı mı aldın?

Melih sis farı bence senin arabaya güzel bir görünüm katar ama benim tavsiyem sanayi işi yapma. Sonra gereksiz başın ağrımasın. Burda en ufak bir sorunun olsa arkanda Mert Abi olur;)

Valla nathan kafam karıştı şimdi. Bakıyım c.tesi eryaya ugricam zaten oglen. Orda bi durum muhasebesi yaparız =)

Geri
Üst Alt