Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sanatsal :)

teşekkürler arkadaşlar ama araba nazara geldi.. Seyir halindeyken sağ perde ve yolcu airbag patladı. Araç şuanda serviste :(

yapma yaw..gerçekten üzüldüm düz giderken mi oldu..ayarlarında mı bişeyler var..

evet seyir halindeyken oldu ve servis garanti kapsamı dışında kaldığını söyledi şimdi doğuş ve serviste mahkemelik oldum

Cok gecmis olsun durumla alakali bizi bilgilendirin

gecmıs olsun ,durup dururken hava yastıgı mı patladı ? arkadasım araba durdugu yerde sınırlenıp dıreksıyon gobegıne yumruk atıp patlatmıstı hava yastıgını sonrada tanıdık flan opelle yazısıp degıstırmıslerdı allem edıp kallem edıp,sızınkısı gıbı b durumda dogrudan degısmelerı lazım kazaya sebebıyet bıle verebılır olan olay basından sonuna kadar haklısınız

zaten olay şuanda bilirkişi incelemesinde. Raporun hazırlanmasını bekliyorum rapor lehime çıktığı anda yapıcaklarımın yarısı aklımda bile yok. Birde bu olay 110 km hızla trabzon ziganada meydana geldi. Anlıcanız hakimiyet ibi kaybetsem ne arabanın nede benim parçamı bulamazlardı. Beklemedeyim.

Geri
Üst Alt