Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sana Son Vedam Oğlum Puku'm

bi farkı yoktu be kardeşim :( allah razı olsun sağolasın

ıngılteredeb aldıgım daha parmak kadar olan kopegım ıle cocuklugum gectı ılkokuldan berı benımleydı 17 yasında oldu bunda 3 yıl once konuyu okurken cok kotu oldum.cok ıgrenc bı duygu karpuzu bıle beraber yerdık onunla........

Gece gece duygulandırdın be Can...:(Allah sabır versin...Yıllar önce konuşan bi muhabbet kuşumuz vardı...Öldüğünde perişan olmuştum..:(Bir de anneannemden bize miras kalan kedisi vardı,ölünce ailecek ağlamıştık..Çok kötü bi duygu ya..:( :(

Çok kötü bir durum ya Allah rahmet eylesin... Az çok tahmin edebiliyorum duygularını benimde golden ım var daha 8 aylık 5 aydır bizde ama ne zaman bu kadar bağlandım hiç bilmiyorum kalça çıkığı ameliyatı oldu 2 hafta önce kliğniğin önünde bayılacaktım beklerken ya bişi olursa diye şimdi topallıyor hala düzelmesini bekliyoruz 4 gözle hastalıkları oldu hele bir tanesi çok ağırdı napıcağımızı şaşırmıştık ailecek.... hayvan sevgisi çok başka birşey evet bazen çok hatta haddinden fazla masraflı olabiliyorlar:) Ama insan aileden biri olarak görüp aklına bile getirmiyor maddiyatı... Çok saflar çok temizler kötülükleri yok hele goldenlar daha bir başka... Hangi insan istisnasız her gün sizi gördüğünüzde aynı içtenlikle aynı heycanla sevinebilir ki... Hiç bıkmıyorlar sevmekten...

başın sağolsun kardeşim aslında bi yandan çok şanslısın en azından gözünün önünde olmadı bu bnmki dizlerin üstüne kafasını koydu kucağımda can verdi resmen ewladım gibiydi onunla yatıyodum onunla kalkıyodum ve o bnm kucağımda ölüyodu elmden hiç bişey gelmedi :( 1.5 seneyi geçti hala kulübesini atamıyorum içim el vermiyo gerçekden zor.

Başın saolsun da, Can sen bu köpeği vermemişmiydin ??? Ben mi yanlış hatırlıyorum ???
Veya iyice senin hakkında paranoya yapmaya mı başladım; anneannemi kaybettikten bir gün sonra bu konuyu açman garibime gitti... Genelde yeni açılan konulardan sonra da ona benzer konular açman garibime gidiyor. Çünkü bana attığın baş sağlığı mesajı 03-02-2011 saat 09:38'de atılmış gözüküyor diğer konuyu açman 03-02-2011 saat 09:28 açılmış gözüküyor. Hadi hayırlısı...
Genede başın saolsun bende biliyodum Puku'yu hatta adını biz koymuştuk

sağol umut teşekkür ederim vermiştik evet de ben verdikleri yerde gidip görüp baya seviyor bazen de dolaşıyorduk beraber ordaki bayan la sürekli bir irtibat halindeydik ama geçen aradı öldüğünü söylediler bana sanırım ananenlede aynı zamana denk geldi... Hayat garip işte bazen değer verdiğimiz şeyler i elimizden alabiliyor yapabilecek de bir şeyimiz olmuyor...

13 sene beraberdik benim Korsan la, gittikleri gün çok zor oluyor....

Geri
Üst Alt