Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sana Son Vedam Oğlum Puku'm

Kardeşim allah sabır versin :(:(:( çok üzüldüm :(:(:( onların değerini her zaman bilmeliyiz:(:(:( ama doğanın kanunu bu ne yapalım :(:(:(

can çok üzüldüm gerçekten okurken gözlerim doldu boşluğunu doldurmaya kelimeler yetmez seni çok iyi anlıyorum ama hayat bu hepimiz bigün ölücez ve kaybettiklerimizle buluşucaz allah sabır versin herkeze :( beni en çok hayvanların can dostlarımızın ölümleri üzüyor:(

kardeşim bende bi hayvan sever ve artı bire bir baktım için seni iyi anlıyorum kaybına bende üzüldüm birden gözümün önüne Rex'im geldi gerci ben evlenince anneme bıraktım bir süredir ayrıyız ama hala bir birimizi görünce napıcamızı şaşırıyoruz koca oğlan Boxer maymuna dönüyo yaa

Kardeşim allah sabır versin :(:(:( çok üzüldüm :(:(:( onların değerini her zaman bilmeliyiz:(:(:( ama doğanın kanunu bu ne yapalım :(:(:(

Teşekkür ederim Alperen sağolasın kardeşim

can çok üzüldüm gerçekten okurken gözlerim doldu boşluğunu doldurmaya kelimeler yetmez seni çok iyi anlıyorum ama hayat bu hepimiz bigün ölücez ve kaybettiklerimizle buluşucaz allah sabır versin herkeze :( beni en çok hayvanların can dostlarımızın ölümleri üzüyor:(

Sorma be Ayça gözlerim şişti ağlamaktan..... Bir köpek sahibi olarak bunu asla yaşamazsın umarım giderken bir de bakışı vardı bana gitmiyor gözümün önündenn

kardeşim bende bi hayvan sever ve artı bire bir baktım için seni iyi anlıyorum kaybına bende üzüldüm birden gözümün önüne Rex'im geldi gerci ben evlenince anneme bıraktım bir süredir ayrıyız ama hala bir birimizi görünce napıcamızı şaşırıyoruz koca oğlan Boxer maymuna dönüyo yaa

Kıyamam ona yaa yerim keşke bırakmasaydın abicim :) Ama benim oğlum göç etti bu dünyadan diğer tarafta beklicez cennetin güzel bahçelerinde dolaşıcaz beraber :(:(:(

malesefki zamanı gelince bende yaşıycam can :( bunun önüne geçebilmek mümkün değil allahtan tek dileğim ölümünün zor olmamasıdır acı çekmemesidir önümüzde koca bi hayat var kızımla ve onun yoldaşı olarak elimden geldiğince güzel bi hayat yaşatmaya çalışıyorum.ağlama artık demiycem ama alışmaya çalış buna :(

malesefki zamanı gelince bende yaşıycam can :( bunun önüne geçebilmek mümkün değil allahtan tek dileğim ölümünün zor olmamasıdır acı çekmemesidir önümüzde koca bi hayat var kızımla ve onun yoldaşı olarak elimden geldiğince güzel bi hayat yaşatmaya çalışıyorum.ağlama artık demiycem ama alışmaya çalış buna :(

Biliyorum :( ama bazen önüne geçemiyorsun duyguların işte sabahları peşimden gelemiyecek paçama yapışıp beni dışarı çıkar diyemicek yada çimlerde yuvarlanıp top oynayamayacağız artık oğlumla ama dediğin gibi alışıcağım alışmak zorundayım buna umarım senin de kızın her zaman yanında olur allah ona uzun ve sağlıklı bir ömür versin

Rahmet diliyorum, Allah sabr versin kardeşim , gerçektende oğlun gibiymiş üzüldüm :(

Geri
Üst Alt