Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sana Son Vedam Oğlum Puku'm

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Puku'm Biricik Oğlum

Seni aldığımda küçücük ufacıktın ilk evime girdiğin gün korkudan halının üzerine çişini kaçırmıştın. Sonra aptal aptal suratıma bakmıştın. Ne vadireler atlattık ki beraber. Neler yaşadık neler öğrendik.

İlk Banyonu yaptırmak için seni götürdüğümde korkuyordum acaba bir şey olurmu diye daha 65 günlük tüyleri yumuşacık olan ufak bir can dın benim için. Ilık bir suda köpüklerle dolu bir banyoda yıkadılar seni bende onlara yardım ederken korkup benim üzerime atladın sırılsıklam olmuştuk ikimizde sonra suratımı yalamaya başlamıştın.

Annenin ölümünden dolayı ondan erken ayrılmak zorunda olan bir yavruydun sen. O yüzden çok fazla ilgiye ihtiyacın vardı senin. Baktım büyüttüm biberonlarla besledim seni havuçlar rendelerim yoğurtlu mamalar yaptım sana. Ama şimdi onları yapabilcek bir oğlum bile yok sen buralardan göç etmek zorunda kaldım.

Sen olduğunda canımın sıkkın olduğunu hiç bir zaman anlamadım ben üzgün olduğumda sen bunu anlıyor benim yanıma geliyor gözlerini tepeye dikip ağlama sen baba diye suratıma bakıyordun resmen. Sonra beni neşelendirmek için o minik dişlerini paçalarıma geçirip benimle oynamaya çalışıp moralimi düzeltiyordun.

Sıkıntılarımı sana anlatıyordum sende bunları mükemmel bir kulakla dinleyip sesimi arttırıp sinirlendiğim yerlerde sanki anlayıp havlayarak karşılık veriyordun bana.

İlk hasta olduğun günü unutmuyorum o patinden serum yiyip duramayıp seni 2 saat boyunca kucağımda sevgiyle tuttuğum günü hiç unutmıyorum 3 gün koskoca 3 gün ordaydın sen geceleri benden ayrı kaldın.

Sonra çişini yapmayı öğrendin sen ne kadar mutlu olmuştuk ikimizde tualetini haber vermiştin. Hep birlikte gezdik her yere birlikte gittik seninle sahillerde dolaştık korolara gittik yürüdük koştuk denize bile girdin sen benim önümde.Sonra seni vermek zorunda kaldım üzülerek aslında sen benim haberim yokken babam tarafından verildin.... Hep geldim görmeye devam ettim seni ve dün akşam geldim yine senin yanına sordum PUKU'm nerde diye öldü dediler. O kadar kolay söyledilerki bunu bana sanki dev bir adamı öldürdüler bi anda yaşadığım 23 yıl boşa gitti sanki o an.

Şimdi sen benden ben senden uzaktayız. Biliyorum birbirimizi hiç bir zaman unutmayacağız.
Bu Hayatta geçirdiğimiz nice güzel günler için sana sonsuz teşekkür ederim...

Sen kimine göre sadece bir golden kimine göre köpektin....

Ama sen benim biricik oğlumsun. Allah rahmet eğlesin oğlum. Mekanın cennet olsun. Bekle oğlum yıllar sonra yanına geldiğimde gene birlikte koşacağız cennet'in güzel bahçelerinde.

Seni Seviyorum oğlum hiç bir zaman unutmayacağım...
Baban Can

53983069.jpg

çok can sıkıcı ve üzücü bi durum..benim köpeğim de yaşlanıyo artık arada düşünmüyo değilim.. :( :(

alıştığın bişeyden vazgeçmek onu yitirmek çok zor bi durum gerçekten :(

Bazıları hayvan der geçer ama bana göre en iyi dostlardır onlar..Ki sen çok güzel ifade etmişsin Can..Kaybına üzüldüm :(

uzuldum kardesım.. fakat bu dunyada kımse kalıcı degıl :(

can bir köpek sahibi olarak şu an içinde olduğun durumu tahmin edebiliyorum kardeşim. gerçekten uzuldum. bazen benide çapkın çok sinirlenidiriyor. yeter artık ya verecem seni diye bağırdığımda öyle bir bakıyorki yuzume 5 dk sonra ulan nasıl vazgeçerim diye kendi kendimi yiyorum ya.

Sakın Sakın a bağırmayın vurmayın onlara benim aramda çok farklı bir bağ vardı Puku bana geldiğinde annesi ölmüş annesinden erken ayrılmış bir bebekti biberonlarla büyüttüm onu koynumda uyudu geceleri ağlardı bir bebek gibiydi. Bazıları köpeklere hayvan gözüyle bakabilir doğal karşılarım ama benim için insandan farklı tek noktası 4 ayaklı olması çünkü onlarında bir konuşma dili var anlayabilirseniz başa çıkabilirsiniz. Bir köpekten çok bir dost bir arkadaş oluyor. Çok özledim şimdiden....

Sakın Sakın a bağırmayın vurmayın onlara benim aramda çok farklı bir bağ vardı Puku bana geldiğinde annesi ölmüş annesinden erken ayrılmış bir bebekti biberonlarla büyüttüm onu koynumda uyudu geceleri ağlardı bir bebek gibiydi. Bazıları köpeklere hayvan gözüyle bakabilir doğal karşılarım ama benim için insandan farklı tek noktası 4 ayaklı olması çünkü onlarında bir konuşma dili var anlayabilirseniz başa çıkabilirsiniz. Bir köpekten çok bir dost bir arkadaş oluyor. Çok özledim şimdiden....

can pukunun cinsi neydi kardeşim.

Geri
Üst Alt