Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

samsung s5233 start

glenfiddich

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu makinayı kullanan varmı aranızda ciddi ciddi almayı düşünüyorum eğer kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini paylaşabilirmi? yani telefondan memnunmu teknik olarak bayağı bilgi sahibiyim.

3G ve GPS olmaması dezavantaj... Ayrıca samsungların dokunmatik ekranı başarılı değil kendi omnia dan biliyorum.

samsung telefonlarn uzun ömürlü olduklarını düşünmüyorum :)

bende var yeni aldım gayet memnunum nokıam vardı bozuldu 4 kere. dokunmatıge alısmak bıraz zor ama alısıncada hıc sorun yasanmıyor fıyat bakımından da ıyı wıfı sı gayet guzel 3g sı yok benım ıcın bı eksı degıl ztn kullanmamda gorunusu fln da cok sık bence cok memnunum acıkcası tavsıye ederım...

Star dokunmatik ve telefon konusunda çok başarılı hafif ve renk seçenekleri çok güzel beyazını çok beğendim mesela dokunmatiği hassas ve tatminkar emin olsun eski omnia serisi gibi zor değil o telefon çok yavaştı bence fiyatına göre çok iyi bir telefon 350tl civarı..... şarj süresi duyduğum kadarıyla 3gün....

3G ve GPS yoksa telefonu hiç bilmiyorum ama ben niyetlenmezdim bile..
Samsung'u olup da sorunsuz kullanan kimseyi tanımıyorum bi 75Lira'lık modeli sorunsuz..onda da hiç bişi yok biliyosun.. :)

2 farklı zamanda 2 ayrı samsung telefon aldık 6 aydan fazla kullanamadık.hatta sonuncusuda meşhur çift hatlı olanı. şuanki nokia telefonumu yaklaşık 3,5 senedir soırunsuz kullanıyorum. ben olsam bulaşmam en iyi özellikleri sunuyor bile olsa ama tercih sizin.

valla Ailemde Abim-Babam-Annem-Eşim-Yengem hepsi samsung kullanıyo ve kaç senediir hiç sorun yaşamadılar bi tek ben tek modelde takılı kalamıyorum o yüzden değişiyorum.....

bilemicem ben hiç ısınamadm dediğim gibi kendi adıma bir daha asla samsung almam :)

bilemicem ben hiç ısınamadm dediğim gibi kendi adıma bir daha asla samsung almam :)

ya bırak şu asla olayını boşver bende nokia kullanırken öyle diyodum belki haklısın bazı modellerinde ama çok güzel modeller var hem kullanışlı hem şık.....

Geri
Üst Alt