Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Samsung note 3 ortam sunucusu pil yeme sorunu

4rd4

Kayıtlı Üye
arkadaslar bu sorun benı delı ettı resmen. note 3 kullanıyorum sarjı gayet ıyı gıdıyordu fakat bır aksam %100 olan sarjım sabah kalktıgımda %30 lara ınmıstı arastırdım ve ayarlardan pıl e gırdıgımde ortam sunucusunun %70 lerde pıl yedıgını gordum. samsungu aradım bı cozumu yokmus yazılımsal olabılırmıs. telefon yenı zaten ıcınde de oyle muzık oyun resım yok. Format attım duzeldı 2 gun sonra yıne cıktı. Var mı bu sorunu yasayan? bılgısı olan yardımcı olursa sevınırım.

note 2 bendede oluyor dikkat ettim ekran acılıyor sarj dolduğunda sonrada kapan mıyor bu yuzden sarj yiyor

telefondakı herseyı sıldım medya muzık ne varsa hala yuzde 60 sarj yıyor. ne kullanıyor bu kadar anlam veremedım.

Ben yeni batarya aldım yine sorunum çözülmedi. Muhtemelen sorun yazılımda, güncel versiyonu yükleyebilirsiniz. Birde Android L (Android 5) çıkacak yakında onu yüklediğinizde pil kullanımı daha düşüyor. Şuanda da istersen yükleyebilirsin root atarak Türkçe deneyebilirsin.

Ben yeni batarya aldım yine sorunum çözülmedi. Muhtemelen sorun yazılımda, güncel versiyonu yükleyebilirsiniz. Birde Android L (Android 5) çıkacak yakında onu yüklediğinizde pil kullanımı daha düşüyor. Şuanda da istersen yükleyebilirsin root atarak Türkçe deneyebilirsin.
samsung destegı aradım anlattım yapcak bırsey yok onu sılemezsınız dıyor. format atınca kayboldu sonra yıne cıktı acaba bı uygulama mı sebep oluyor buna? guncel versıyonu nasıl yuklıcem? root falan yapmak ıstemıyorum.

Ayarlar -> Cihaz hakkında -> yazılım güncelleme -> şimdi güncelle -> tamam

Bu yolu izleyebilirsin wifi bağlı olması gerekebilir. Eğer son sürüm yüklüyse biraz sabredin samsung telefonlara 1 ay içinde gelmesi bekleniyor yeni arayüz ve yazılım.

5.0 ilk polonyada yayınlandı,samsungun avrupa gelişim ofisi polonyada..

Şu an polonya serverları üzerinden patron un dedigi root olarak indirilebiliyor,ama stabilizasyon sorunları olabiliyor..

Bence resmi yayını bekleyin derim..

Ayarlar -> Cihaz hakkında -> yazılım güncelleme -> şimdi güncelle -> tamam

Bu yolu izleyebilirsin wifi bağlı olması gerekebilir. Eğer son sürüm yüklüyse biraz sabredin samsung telefonlara 1 ay içinde gelmesi bekleniyor yeni arayüz ve yazılım.
en son surum yuklu zaten. baska bır yoluda yok gıbı butun yabancı forumları okudum kımısı medya serverı sıfırlayın dıor olmadı. daha dogrusu uygulama yonetıcınde medıa server yok :) tekrar formatlamak ıstemıyorum sıkıldım artık sılıp gerı yuklemekten :)

Geri
Üst Alt