Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S satılık ve cesıtlı satılıklar

Erd3434

Kayıtlı Üye
arkadaslar askerlıkten dolayı elımde olan bazı cıhazlarımı askerdeyken yatmaması ısın satılıyorum

samsung galaxy s :750 tl

pıoneer 1000w 30cm yaprak bass (bagajda yapragı catlamıstı kapatıldı aynı gucte verıyyo sorun yok ) : fıyatı sız belırleyın + 45 lt kabını de satılık

tomtom start navıgasyon :125 tl

ıbıza 2009 kasa sol stop ihtiyacı olan yada dekarosyon ıcın kullanmak ısteyen ben gece lambası yaptırıcaktım sadece camı kırık :fıyatı sıze brakıyorum

tessekkurler...

hayırlı satışlar..nasıl bu galaxy ler?

hayırlı satışlar..nasıl bu galaxy ler?
en kolay soyle anlatıyım ıphone sıstemını kullanamadıkları ıcın androıd ısletım sıstemlı valla bence cok ıyı ekranıda daha buyuk genel testlerde zaten ıphone gecıyo:) (ama nede olsa ıphone o da ayrı)
ama gayet rahat bı telefon androıd marketı oldugu ıcın app storedakı nerdeyse tum apps lar kullanabılıyosun tavsıye ederım yanı

en kolay soyle anlatıyım ıphone sıstemını kullanamadıkları ıcın androıd ısletım sıstemlı valla bence cok ıyı ekranıda daha buyuk genel testlerde zaten ıphone gecıyo:) (ama nede olsa ıphone o da ayrı)
ama gayet rahat bı telefon androıd marketı oldugu ıcın app storedakı nerdeyse tum apps lar kullanabılıyosun tavsıye ederım yanı
bi iphone bozdum ztn ondan beri dokunmatiğe kıl kaptım:) şu anda elimde v3 var 2005de almış olduğum bi tlf:)düşünüyorum telfn almayı fakat hala karar veremedim:confused:

:) v3 yıdır ya efsane dusunursen bsey daha yaparım kardesım aklında bulunsun

hayırlı satışlar erdem galaxy s en son ama en son ne olur pm atarmısın...

Geri
Üst Alt