Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S 2 GARANTİLİ FATURALI TERTEMİZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cgty18

Kayıtlı Üye
Konu kitlenebilir. Satmaktan vazgeçtim ..

fotolar eklenmiştir ! TERTEMİZ ÇİZİKSİZ TELEFON, SIFIR AYARINDA...AYRICA EKSTRALARI VAR..

hayırlı satışlar.ama fiyat biraz yuksek.satılmasını gerçekten istiyorsan makul pazarlıklara açık olmalısın yinde sen bilirsin ama işin zor :eek:key:

hayırlı satışlar.ama fiyat biraz yuksek.satılmasını gerçekten istiyorsan makul pazarlıklara açık olmalısın yinde sen bilirsin ama işin zor :eek:key:

3.5 aylık telefon.. sıfır gibi, yurtdısından getirtilip satılanlar var ama onlar hem pasaport olayı hemde garantisiz oluşu... benimkisi garantili faturalı ürün,daha 20 ay garantisi var ... şuan garantilisi ne kadar acaba ? eğer dediğiniz gibiyse düzeltelim rakamı.. ben 1.500lerde diye biliyorum, yanlışsam düzeltin bende güncelleyim fiyatı

bilgi amaclı sıfırı 1300lerde falan satılıyor piyasada

bilgi amaclı sıfırı 1300lerde falan satılıyor piyasada

akakçce.com a girerseniz . 1200 den basliyor ...1600lere kadar gidiyor..hangi şirketn garantisi altında aldiginiza gore degisiyor..

fotolardada görebileceginiz uzere adana media markttan alindi 3.5 ay önce.. hala 1.500 civarı diye biliyorum.. ayrıca ekstralarıda var..kılıflar falan

satılırsa vercem,üstüne koyup s 3 alcam,satılmazsada kullanıcam zaten ;)

son Güncel fiyat : 1.150 ytl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt