Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note II

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
Arkadaşlar 5 ay önce aldığım telefonumu satıyorum. Çizik, kırık vs hiçbirşey yoktur. Vatanbilgisayar'dan 1.699 TL'ye aldım 1.5 yıl daha garantisi mevcuttur.

16 GB beyaz renktir. Ayriyetten 300 TL'lik orjinal aksesuarlarınıda vereceğim.

- 32 GB Ultra Sandisk hafıza kartı

- Orjinal yedek batarya + doldurma kiti

- Orjinal samsung füme flip cover kılıf. ( Bakınız. )

Tek fiyat 1.100 TL'dir. Pazarlıksızdır. Kredi kartına 6 ile 8 taksit arasında komisyonsuz taksit yapabilirim.

Telefonu incelemek isteyenler için link ; Samsung Note II N7100 - Telefon - Hepsiburada.com

SATILMIŞTIR.

Hayırlı satışlar Serbay kardeşim... O telefonu uzun uzun incelemiş ve almaya karar vermiştim fakat Turkcell S4 kampanyası yapınca 3 hafta filan önce S4 aldım... Bu durum olmasaydı kesin alırdım kardeşim...

Düşünen kişilere tavsiye ederim.. Hem ekranı hem işlemcisi sayesinde cok kullanışlı bir telefon... Elmayı kötülemek gibi olmasın ama I phone dan daha iyi bence.. I phone nun tek artısı Daha fazla Uygulama desteklemesı başka bi icraatı yok.. ( o uygulamalarda ıse yaramaz :D ) Alacak kışı telefonda sorun yoksa dusunmesın her işini rahatlıkla halleder.........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt