Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Samsun'da özel servis önerisi

hakan55

Kayıtlı Üye
Selam scw ailesi
Samsun'da leonumun triger ve debriyaj setini degistirebilecegim işini iyi yapan uygun fiyatlı bir servis nereyi tavsiye edersiniz.
Yardimlariniz icin simdiden teşekkürler

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam servisi bilmem ama gates marka ve İna marka Triger seti ne iyi diyorlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GKN marka da devir daim güzel çok araştırıp yenı degiştirdim .

GKN marka da devir daim güzel çok araştırıp yenı degiştirdim .

Evet kardeşim ben de duydum o markalari Gates in devirdaimli setini almayı düşünüyorum. Parça+işçilik ne kadar tuttu?

Gates trigere 150 verdım devir daima 150 verdım gkn marka işçilik 200 verdim ama yağını bide arka teker bilyesini degıstırdım hocam . Hepsı içinde yani .

Gates trigere 150 verdım devir daima 150 verdım gkn marka işçilik 200 verdim ama yağını bide arka teker bilyesini degıstırdım hocam . Hepsı içinde yani .

Çok iyi fiyat. muhtemel aracın benzinli. benim araç dizel olduğu için biraz tuzlu

Selam scw ailesi
Samsun'da leonumun triger ve debriyaj setini degistirebilecegim işini iyi yapan uygun fiyatlı bir servis nereyi tavsiye edersiniz.
Yardimlariniz icin simdiden teşekkürler

Atılım, Erimler vs gitme..biliyorsun wv ile ortak bakılıyor Uçak oto iyidir. Cengiz bey var orada

Eyvallah hocam teşekkür ederim

rica ederim Samsun sanayinin % 99 u fırsatını buldunmu hiç affetmez.soyup soğana çevirir dikkatli ol..fiyat al araştır sağa sola bak. ben Uçak oto dedim ama sen yine araştır.

rica ederim Samsun sanayinin % 99 u fırsatını buldunmu hiç affetmez.soyup soğana çevirir dikkatli ol..fiyat al araştır sağa sola bak. ben Uçak oto dedim ama sen yine araştır.
Hocam bir de marspiyelde eziklik var. Cekme yaparak güzelce tamir edecek iyi bir kaporta ustasi var mi bildiğiniz

Geri
Üst Alt