Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

salıncak burcu nıye bozulur ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında agape666 tarafından paylaşıldı.

1. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    merhaba arkadaşlar aracımın on kısmı kasisten geçtiğinde gıcırdama geliyordu servise gonderdım on salıncak burçlarım gitmiş . bu burçlar neden bozulur aracın kalitesi ile ilgili bişeymidir yoksa kullanımla alakalımıdır herkes gibi bende bazen çukurlara düşüyorum ama oyle horda kullanmam. eger aracın kalitesiyle ilgili bişeyse garanti bitiyor endişeleniyorum

2. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    kullanıma baglı kasıslerden gectgın hız aracın cukurlara gırmesınden kaynaklı olucagını dusunuyorum
    dostum bıde alınmazsan her avatar resmıne baktgımda senı bırıne benzetıyorum bulamıyordum eger yanlıs anlmazsan bıraz nıhat doganı anımsatıyosun

3. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Kasis ve çukurlarda dikkat etmen gerekir...Ne kadar dikkat edersen o kadar uzun sürer dayanıklığı...

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  4. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    :) mahsun kırmızıgül le benzetmişlerdi hatta ismail yk sanıp laf bile atmıslardı nihat doğan ı ilk duyuyyorum:ahkafam: diğerlerini ole böle idare ediyodum ama nihat doğan zirve oldu dua et seat kardeşiyiz kızardım yoksa bak puhaha

atay78, Çöllü, memox ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    bu arada cevaplarınız için teşekkur ederım

6. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    bak o gıcırtı bended var dı ben de önemsemiyodum kronik diye iyi oldu bu

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    görmediğiniz çukarlara araç hızlı iken ayağınız frende girmeyin en büyük etken bu çukura gireceğiniz zatan bırakın freni teker normal dönüşünü yapsın frenle girildiğinde esneme esnasında teker anlık bile olsa tam olarak duruyor veya çok az hareketleniyor tekrar zeminle birleştiğinde ani hareketler oluyor ve ön takıma bağlı parçalarda deformasyon artıyor,,,

arthur ve eneSene bunu beğendi.
  8. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Benim soguk havalarda olmaya basladi.Hava sicakken birsey olmuyor.Camlari acip o guzel pissst ppisst sesini dinlemeye niyetlendigimde bu gar gurc sesini duyunca uyuz oluyordum.

Bunu beğendi. arthur bunu beğendi.
  9. memox

memox SCW Üyesi

313
    107
    43
    ortalama 2 ay önce salıncak burçlarım kırıldı

Ancak ben sebebini bariz bariz tahmin etmiştim. Yani arabalar ile ilgili hiç tecrübe ve bilgim olmamasına rağmen. ÇÜNKÜ tümseklerden öküz gibi geçip çukurları da hiç es geçmiyordum :D hatta bana göre aracın pert olması bile gerekliydi ama demekki esaslı arabaymış puhaha

Şaka kısmı bir yana sendeki de aynı sebep olabilir ama hor kullanmıyorsan o zaman bu işten anlayan birinin yorumlarını dikkate almak lazım.

10. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    yumusakta degıl çok horda degıl normal kullanıyorum dıyelım . servisin yorumuda bozuk yollardan kaynalanıyor oldu zaten

Sayfayı Paylaş