Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

salıncak burcu nıye bozulur ?

arkadaşlar olayım çözüldü burçları değşişmem işe yaradımı hayır .. :( 200 tl boşa gitti .. netten araştırdığım kadarıyla viraj kontrol lastığının yagsızlığı yada bozulması yapıyormus yaglattım maaşallah bu gun hiç ses yapmadı ilk onu deneyın sonra burçlara cıkarsınız :)

arkadaşlar olayım çözüldü burçları değşişmem işe yaradımı hayır .. :( 200 tl boşa gitti .. netten araştırdığım kadarıyla viraj kontrol lastığının yagsızlığı yada bozulması yapıyormus yaglattım maaşallah bu gun hiç ses yapmadı ilk onu deneyın sonra burçlara cıkarsınız :)
Değiştirmeden önce burçlara alttan arabayı lifte kaldırıp bakmadılar mı..?Sonuçta değişmesi gereken burç belli oluyor.Alltan burça baktığında ortadan dikine çatlak şeklinde kesiliyor zamanla ve bunun sonucunda da gıcırtı sesi yapıyor...Eğer bu şekilde baksalardı değiştirmeye gerek kalmadan bu yağlama işi ile masraftan kurtulurdun...

cukura frenle gırmemek on takımda bır cok seyın omrunu uzatıyor .. ama burclarımız malesef cok narin.. bu arada garantılı araclarınızdada dısardan ortalama 20 tl ye tanesını maledıp guvenılır bır yerde taktırabılırsınız garantı bozulmaz anlasılmaz

zaten servıs dedı degişecek diye 540 tl istediler dısarıda rot balansla birlikte 200 tl ye hallettım viraj kontrol lastıkları yaglandı ama sessızlık 1 gun surdu tekrar sesler çıkıyor ama aracın il yarım saatınde ve soğukta lastıklerı degişmemmı gerekiyor acaba ?

youtube da bir video var orda burçların orda lastikler varmış onlar değişmesi gerekiyor diyor

Geri
Üst Alt