Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

salıncak burcu nıye bozulur ?

agape666

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar aracımın on kısmı kasisten geçtiğinde gıcırdama geliyordu servise gonderdım on salıncak burçlarım gitmiş . bu burçlar neden bozulur aracın kalitesi ile ilgili bişeymidir yoksa kullanımla alakalımıdır herkes gibi bende bazen çukurlara düşüyorum ama oyle horda kullanmam. eger aracın kalitesiyle ilgili bişeyse garanti bitiyor endişeleniyorum

merhaba arkadaşlar aracımın on kısmı kasisten geçtiğinde gıcırdama geliyordu servise gonderdım on salıncak burçlarım gitmiş . bu burçlar neden bozulur aracın kalitesi ile ilgili bişeymidir yoksa kullanımla alakalımıdır herkes gibi bende bazen çukurlara düşüyorum ama oyle horda kullanmam. eger aracın kalitesiyle ilgili bişeyse garanti bitiyor endişeleniyorum
kullanıma baglı kasıslerden gectgın hız aracın cukurlara gırmesınden kaynaklı olucagını dusunuyorum
dostum bıde alınmazsan her avatar resmıne baktgımda senı bırıne benzetıyorum bulamıyordum eger yanlıs anlmazsan bıraz nıhat doganı anımsatıyosun

Kasis ve çukurlarda dikkat etmen gerekir...Ne kadar dikkat edersen o kadar uzun sürer dayanıklığı...

:) mahsun kırmızıgül le benzetmişlerdi hatta ismail yk sanıp laf bile atmıslardı nihat doğan ı ilk duyuyyorum:ahkafam: diğerlerini ole böle idare ediyodum ama nihat doğan zirve oldu dua et seat kardeşiyiz kızardım yoksa bak puhaha

bak o gıcırtı bended var dı ben de önemsemiyodum kronik diye iyi oldu bu

görmediğiniz çukarlara araç hızlı iken ayağınız frende girmeyin en büyük etken bu çukura gireceğiniz zatan bırakın freni teker normal dönüşünü yapsın frenle girildiğinde esneme esnasında teker anlık bile olsa tam olarak duruyor veya çok az hareketleniyor tekrar zeminle birleştiğinde ani hareketler oluyor ve ön takıma bağlı parçalarda deformasyon artıyor,,,

Benim soguk havalarda olmaya basladi.Hava sicakken birsey olmuyor.Camlari acip o guzel pissst ppisst sesini dinlemeye niyetlendigimde bu gar gurc sesini duyunca uyuz oluyordum.

ortalama 2 ay önce salıncak burçlarım kırıldı

Ancak ben sebebini bariz bariz tahmin etmiştim. Yani arabalar ile ilgili hiç tecrübe ve bilgim olmamasına rağmen. ÇÜNKÜ tümseklerden öküz gibi geçip çukurları da hiç es geçmiyordum :D hatta bana göre aracın pert olması bile gerekliydi ama demekki esaslı arabaymış puhaha

Şaka kısmı bir yana sendeki de aynı sebep olabilir ama hor kullanmıyorsan o zaman bu işten anlayan birinin yorumlarını dikkate almak lazım.

yumusakta degıl çok horda degıl normal kullanıyorum dıyelım . servisin yorumuda bozuk yollardan kaynalanıyor oldu zaten

Geri
Üst Alt