Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sakarya'dan Özel servis, Film kaplattırma ve dış- iç bakım

memo13

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

Miraç kandiliniz mübarek olsun herkesin.

Sakarya'daki arkadaşlardan özel servis, film kaplattırma ve dış-iç bakım tavsiyesi isteyecektim. yardımcı olursanız çok sevinirim...

30.000 bakımı için servis soruyorum... film içinse camlar yan aynalar ve kapı kolları için düşünüyorum... dış-iç bakım içinse; arabaya bir pasta cila yaptırmak istiyorum, içine de ufak dokunuşlar...

şimdiden teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar

Miraç kandiliniz mübarek olsun herkesin.

Sakarya'daki arkadaşlardan özel servis, film kaplattırma ve dış-iç bakım tavsiyesi isteyecektim. yardımcı olursanız çok sevinirim...

30.000 bakımı için servis soruyorum... film içinse camlar yan aynalar ve kapı kolları için düşünüyorum... dış-iç bakım içinse; arabaya bir pasta cila yaptırmak istiyorum, içine de ufak dokunuşlar...

şimdiden teşekkürler...

Pek servislik işim olmuyor olanı da Öztürkler'de yaptırıyorum. Onun dışında fiyat çok yüksek gelirse kendilerinden destek almaya çalışıyorum. Pasta cila için ben Sonax'da yaptırmıştım. Serdivan Avm'ye açıldı. Tekrardan oraya götürmeyi düşünüyorum. Kaplamalar için byCemOz oldukça profesyonel iş yapıyor. Fiyat konusunda piyasayı bilmediğim için bir şey diyemicem.

Geri
Üst Alt