Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şaka Gibi Ya

Bi leon'a bu yapılırmı yaa yazık günah bide sokağı çıkıp piyasa yapar bu benim böle arabam şöle modifiye yaptım diye Allah akıl fikir versin bi daha leon'a binmesin hatta hiç bi arabaya binmesin :D

anaaa bu ne yaf.. neyse ne diyoduk bi zamanlar ''emeğine sağlık'' :p

başka işiniz yokmu adamların zevksizliğini konuşuyorsunuz :D

ben aracı aldığımda birkaç arkadaşım alma, öğretmensin buna genelde zibidi tipler biniyor demişlerdi. bende golfle aynı sadece tipi biraz daha güzel demiştim ama bu şekil araçlar görünce gerçekten satasım geliyor :(

Ciddi söylüyorum isteyen alınır istemeyen alınmaz. Böyle dallamalar yüzünden dışardan şahinci tayfası gibi görünmeye başladı leonlar.
Bu sebeplede her ne kadar sevsemde üstüne titresemde 1 sene geçmeden çıkarıcam elimden.
Bu nedir arkadaş o nası tampon ya geçip karşısına ne düşünüyorsun bakkala gitmeye utanırım ben onunla ya.

Bu fiyata bu "tasarımı" (sadece tasarımdan bahsediyorum) satarsan bizim millette böyle saçmalar işte. Keşke üretimi bugünden dursada daha fazla katliam olmasa. Bu gidişle ilerde oğluma leonum vardı demeye utanırım.

Geri
Üst Alt