Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sakınan Göze Çöp battı :( (talihsiz bir kaza)

aracta degisen parcalari misal benim on sag yan camurluk ne oluyor ? onu servisten isteme hakkim var mi saklamak icin ?

Tabi Var o parça değişsede yapılsada her halukarda sizin malınız.. ;)
Çok İlginç olmakla birlikte aslında iyi bir fikir tabi saklayacak yeiniz varsa..:eek:key:

Tabi Var o parça değişsede yapılsada her halukarda sizin malınız.. ;)
Çok İlginç olmakla birlikte aslında iyi bir fikir tabi saklayacak yeiniz varsa..:eek:key:

Saklayacak yerim var, o konuda sıkıntı yok, hatta gerekirse o parççayı ileride yaptırıp yine taktırabilirim ya da satın almak isteyen kişiye veririm taktırmak isterse.

Saklayacak yerim var, o konuda sıkıntı yok, hatta gerekirse o parççayı ileride yaptırıp yine taktırabilirim ya da satın almak isteyen kişiye veririm taktırmak isterse.

Sanırım Araba ve Kaza Konusunda Biraz Acemiyiz.. ;)

Espri olarak söylemiştim ama doğrudur kaza konusunda acemiyim, hiç gelmemişti başıma :(

Ben alıştım bugibi durumlara. Her aracıma böyle ufak hasarlar verdiler ve artık hayatın içinden olan bir olay oldugunun gercegine vararak hiç gönlümü üzmüyorum. Cana gelmesin. Maddiat birşekilde hallolur zamnlada öfke ve sinir unutulur. Ama cana gelen öylemi, Allah korusun. Allah beterinden saklasın.

Salla kardeşim olan olmuş hayat devam ediyor gönlünü yormaya gerek yok.

geçmiş olsun çamurluğu mtc oto maslak hakan abi on numara yapar bi tek boya yaptırırsın kaybın o olur geçen hafta dangozun biri bana yandan gırdı hakan abi oyle bir yaptıkı hemde boyasız nutkum tutuldu valla sana numarasını vereyım 0537 450 69 78 telenunuuzu orhanhandanaldım dersın tekrar geçmiş olsun

aracın neresını yaptırrısanız o bolgenın garantısı bozulur kaportaya verdınız dıye elektrık aksamı garanti dışı kalırmı hiç benm 2. kez kaportacıya boyasız gocuk duzelmeye gıdısım sonrasında aynı kapı için servise gittim hiç bişey diyen olmadı

Herkese tekrar teşekkür ederim. Araç servisten geçen cuma çıktı, 1 hafta sürdü işleri. Ben 2 haftadır iş nedeni ile Adıyamanda olduğum için abim teslim aldı, ve bir sıkıntı olmadığını ustanın iyi boya yapmış olduğunu söyledi. Sonra güzelce yıkamış ve cila çekmiş abim, ilk günkü gibi görünüyormuş şimdi. İnşallah başıma bir daha böyle bir aksilik gelmez.

Geri
Üst Alt