Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sakınan Göze Çöp battı :( (talihsiz bir kaza)

Gün içinde autokinge uğrayarak hasar alan bölgeyi gösterdim ben de. Pasta ile kararan kısmı geçirdiler ama hafif bir göçük var. Onu da boyasız olmaz dediler. Şu an yaptırmasammı diye düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz, araca henüz boya değmedi, az biraz lokal boya yapılırsa araç değerinden nekadar kaybeder?IMAG1010.jpgIMAG1011.jpg

Ekli dosyalar

• IMAG1010.jpg
    IMAG1010.jpg
    76.6 KB · Görüntüleme: 19
  • IMAG1011.jpg
    IMAG1011.jpg
    74.8 KB · Görüntüleme: 20
Eğer siz aşırı titiz biri değilseniz, sizin açınızdan sıkıntı olmayacaksa bence orası aracın nazarlığı olsun..

aracta degisen parcalari misal benim on sag yan camurluk ne oluyor ? onu servisten isteme hakkim var mi saklamak icin ?

Çok geçmiş olsun...

Çamurluğun değişmesi filan gerekmiyor tamir olma ihtimali yüksek + tamponda aynı şekilde
Carconcept e uğrayın derim autoking direk değişim yapar...

geçmiş olsun kardeşim dün de benim arabamın üzerine kayalar düştü 2 si isabet aldı ama nasıl ses çıktı...kapının altı ezilmiş...olur canını sıkma...

Gün içinde autokinge uğrayarak hasar alan bölgeyi gösterdim ben de. Pasta ile kararan kısmı geçirdiler ama hafif bir göçük var. Onu da boyasız olmaz dediler. Şu an yaptırmasammı diye düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz, araca henüz boya değmedi, az biraz lokal boya yapılırsa araç değerinden nekadar kaybeder?Ekli dosyayı görüntüle 7416Ekli dosyayı görüntüle 7417

istanbulda olsaydın senin işi mtcoto yapardı maslakta biryer internetten uygulamalarına bakabilirsiniz. MTCOTO | Dolu Hasarı | Göçük Düzeltme

Geri
Üst Alt