Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sakınılan göze çöp batıyor. Malesef:((

mec

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık bir yıldır özenle korumaya çalıştığım aracıma otoparkta afedersiniz öküzün biri çarpmış ve kaçmış. Aman ha çizilmesin , bozulmasın diyorsun ama istanbulda hiçte olmuyor. Daha yeni seramik kaplama yaptırmıştırım aracıma. Hatta önüne seffaf folyomu kaplatsam diye düşünüyordum ama artık iştahım kalmadı :( Boya vurdurmadan yaptırmaya çalışayım diyorum ama zor görünüyor. Autokinge sordum tampon hariç mini onarımla yaparız dediler tabii lokal boya ile. ama autoking ile ilgili çok olumsuz yorum var ki benimde ufak bi olumsuz geçmişim var. Servis kesin komple boyar. Netten bulduğum çökük sihirbazı diye bi yer var. Oraya fotoları yolladım. Bakalım ne diyecekler. Sizin tavsiyeniz nedir . Sizce ne yapayım. Bu arada baktım boyada çıkma yok sadece tampona birleştiği yerde soyulmuş diğer yerler vuran kişinin boyası.

Ekli dosyalar

• 20130511_091925.jpg
    20130511_091925.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 91
  • 20130510_222849.jpg
    20130510_222849.jpg
    79.3 KB · Görüntüleme: 101
  • 20130511_091905.jpg
    20130511_091905.jpg
    78.2 KB · Görüntüleme: 74
baya vurmuş adam yuh be kardeşim insan bi telefon falan bırakır neresinden çıkacak bu yaptığı kim bilir yazık gerçekten zihniyete. çok geçmiş olsun :(

Teşekkürler hocam.. Evet yani bodoslama dalmış yanii zaten kendim vursam bu kadar canım sıkılmazdı. Kendi çalıştığım hastanenin otoparkı.. Kamera yok . :) bulsanda napacan.
Bu arada bi önceki konu "[h=1]CUPRA'mızı Doğuş Servisi çarptı!" ile benzer bi kaderi paylaşmışız. bakalım nolcak.. Orda sözü edilen yeri ve mustafa ustayada soracam ama umudum pek yok . hayırlısı.[/h]

Cok gecmis olsun, afedersiniz ama serefsizlikten baska birsey değil.. Caninizi sikmayin İkitelli organize sanayi bölgesinde Mustafa Usta var, ona bir göstermeni tavsiye ederim boya kullanmadan halledebilir bu isi.

Cok gecmis olsun, afedersiniz ama serefsizlikten baska birsey değil.. Caninizi sikmayin İkitelli organize sanayi bölgesinde Mustafa Usta var, ona bir göstermeni tavsiye ederim boya kullanmadan halledebilir bu isi.
teşekkürler hocam. Canın sıkılıyo ama dünya malı diyip geçiyoruz. Allah beterinden saklasın. Değer kaybeder diyorlar ama olsun zaten uzun süre binmeyi düşünüyorum inş. Mustafa ustayı duydum. bi gideceğim yanına .. İnşallah olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
Çok geçmiş olsun arkadaş dediğin gibi Allah beterinden saklasın

Mehmet kardeşim aynen öyle sakınılan göze çöp batar ama bu çöp değil resmen odun parçası olmuş ya... Çok geçmiş olsun... Ben artık saldım bu ülkedeki öküzleri kendi hallerine... Allah belalarını versin... Madem çarptın zarar verdin aracın sahibini bulamasan bile insan olsan Tel no.nu yazar silgeçe iliştirirsin... Bigün iyice sıtkım sıyrılacak ama dur bakalım... neyse tekrar geçmiş olsun diyorum...

Tekin abi ben bir ara autodrom sürüş eğitimi almıştım. Bizlere yaşlı(80) bir adam konuşma yapmıştı. Adam hiç kaza yapmamış ve faal olarak her gün araç sürüyormuş. Bizlere dediğini hiç unutmuyorum "Trafikte benden başka herkese deli gözüyle baktım" bende öyle bakmaya çalışıyorum.

Mehmet kardeşim aynen öyle sakınılan göze çöp batar ama bu çöp değil resmen odun parçası olmuş ya... Çok geçmiş olsun... Ben artık saldım bu ülkedeki öküzleri kendi hallerine... Allah belalarını versin... Madem çarptın zarar verdin aracın sahibini bulamasan bile insan olsan Tel no.nu yazar silgeçe iliştirirsin... Bigün iyice sıtkım sıyrılacak ama dur bakalım... neyse tekrar geçmiş olsun diyorum...
evet mallesef baya bi odun oldu. zaten ufak tefek çöp batmıştı. aldırış etmedik.. Kolay kolay aracı ortalık yerede bırakmam ama işte dün mecbur kaldık.. oda başımıza geldi.

Geri
Üst Alt