Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sakınılan göze çöp batıyor. Malesef:((

O mustafa usta Bizim Bahsettiğimiz Mustafa usta değil Yalnız..

Mustafa Yetiş Serhat Oto dur Karışmasın ;)
hocam senin arabanın fotosuna baktımda cok fazla göçük gibi gelmedi bana. yani benimki kadar değil? yada benmi öyle gördüm..

magıc touh hasan hüseyin usta o bölgeyi vakumla düzeltir tamponu da lokal boyarlar sorun kalmaz geçmiş olsun
netten baktım boyasız tamir işlerine baya güzel işler çıkarmışlar. mustafa ustaya bi soralım olmadı orayada bi danışırız..

Tekrar geçmiş olsun. Benimkini servis ustası düzeltebildiyse, bunu İstanbul'daki ustalar çok kolay halleder herhalde. Aracı bir servise verdik çarptılar, balansını bozdular, motor soğukken titremeye başladı, garip sesler türedi ama. Olsun düzelttiler en azından çarptıklarını, buna da şükür. Eski arabamızda sevgili komşularımızın kapı açma izleri vardı ve senin bu hasardan daha çok zarar vardı boyada (kaportadaki). Autoking diye bir yere götürmüştük kasko hediyesi diye, şahane yapmışlardı.

Fiyat konusunda biraz tuzlu olduğunu duymuştum o yüzden ayrımını yapmak istedim gerçi eski haline getirsinde varsın tuzlu oluversin...

bugün gittim ama mustafa usta yoktu. yarın bi ugrayacagım. hastanede dedektiflik yaptım bugün.. ama bulamadık öküzü.. sabit kamera yok ve ters acıdan görüyor gören kamera.. mustafa ustanın yerindeki usta baktı.. düzeltir ama izleri kalır bunun dedii. tamponda boyanır dedi..

Geri
Üst Alt