Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sakınılan göze çöp batıyor. Malesef:((

Çok geçmiş olsun! İnsan bi telefon numarası bırakır. Ama tabi insan ise...

autoking tamamını boyuyor bölgenin çökük sihirbazı olan yerde izmitte bir aralar bende düşünmüştüm orayı ama baya uzaktı , sizin tamponun boyanması gerekiyor boyanmadan gerçekden çok zor kurtarılabilecek bir durumda , lastiğin üzerindeki bölüm bir ihtimal yağlı çekiç olayı ile düzeltilebilir ama tamponun olduğu bölüm boyanıcak gibi görünüyor
geçmiş olsun baya üzücü bir durum 2011de benimde başıma gelmişti sol tarafdan aracıma neyle nasıl sürttü bilmiyorum sol marşpiyel ezilmiş sol ayna kırılmış sol kapıyada sürtmeden dolayı baya bir astara kadar gelme olayı söz konusuydu herhangi bir iritbat bırakmadığı için vatandaş mecbur kaskomu bozdurmak durumunda kalmıştım 2400 küsürlük bir sonuç ortaya çıktı marşpiyel sol ayna değişti sol kapıda boyandı

gecmis olsun malesef insanliktan nasibini almayan bazi suruculer cekip gidiyor boyle durumlarda bilmem nasi rahat ediyolar sonra allah belasini versin oglesinin kardesimgilin aracina da carpmis lar gecen benzin deposunun ordan ve iyice cokertmis icine malesef boyayida catlatmis yok bilen goren yaptigi yanina kaldi adinin :( varsin oda bizim sadakamiz olsun allah beterinden saklasin cumlemizi kardesim

Geçmiş olsun...insanlık ölmüş, merak etmeyin çarpıp kaçandan çıkar acısı

Şeytan diyor . etraftaki diğer kameraları otur izle . illaki birinden geçmiştir. Ara bul. aç ağzını yum gözünü. Muhtemel gri bi araba ve birazda yüksek . Dedektif olacağım valla . p tesi bi soracağım kayıtlar varmı diye

geçmiş olsun ama bence mustafa usta halledebilir gibi me geliyo

teşekkürler hocam. Canın sıkılıyo ama dünya malı diyip geçiyoruz. Allah beterinden saklasın. Değer kaybeder diyorlar ama olsun zaten uzun süre binmeyi düşünüyorum inş. Mustafa ustayı duydum. bi gideceğim yanına .. İnşallah olur.

Çok Geçmiş Olsun..
üzülmeyin..
Mustafa Ustaya Göstermeden boyalı Düzelttirmeyin ;)
Selamımı Söyleyin..:eek:key:

gecmis olsun hocam. Ne yazikki ulkemizde bu denli duyarsiz insalar oldugu surece bizim araclarimizi korumamiz imkansiz gibi gorunuyor. Allah beterinden saklasin

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık bir yıldır özenle korumaya çalıştığım aracıma otoparkta afedersiniz öküzün biri çarpmış ve kaçmış. Aman ha çizilmesin , bozulmasın diyorsun ama istanbulda hiçte olmuyor. Daha yeni seramik kaplama yaptırmıştırım aracıma. Hatta önüne seffaf folyomu kaplatsam diye düşünüyordum ama artık iştahım kalmadı :( Boya vurdurmadan yaptırmaya çalışayım diyorum ama zor görünüyor. Autokinge sordum tampon hariç mini onarımla yaparız dediler tabii lokal boya ile. ama autoking ile ilgili çok olumsuz yorum var ki benimde ufak bi olumsuz geçmişim var. Servis kesin komple boyar. Netten bulduğum çökük sihirbazı diye bi yer var. Oraya fotoları yolladım. Bakalım ne diyecekler. Sizin tavsiyeniz nedir . Sizce ne yapayım. Bu arada baktım boyada çıkma yok sadece tampona birleştiği yerde soyulmuş diğer yerler vuran kişinin boyası.
kardeşim çok geçmiş olsun.Allah beterinden esirgesin.bir örenk vereyim bende sana esirgeme konusunda,gidersin alışveriş merkezine açık alanda en boş yere koyarsın.aman kimse gelmesin yaklaşmasın kapısını çarpmasın neyse,ama körün taşı gibi kamyonet gelip sıfır yanaşır top sahası gibi boş yerde..maalesef öküzde çok memlekette..

Çok çok geçmiş olsun:mad: Mustafa usta halledebilir bencede :eek:key:

Geri
Üst Alt