Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sakınan Göze Çöp battı :( (talihsiz bir kaza)

mimofdm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Moralim çok bozuk çünkü nefret ettiğim metro turizm firmasının otobüslerinden biri FSM gişeler önünde 2 şeritten tek şeride düşerken arabama sürttü ve sağ ön yan çamurlukta küçük bir ezilme oldu ve ön tampon bir miktar çizildi. Ailevi nedenlerden hiç istememe rağmen dün akşam işten 5 te lüleburgazdan yola çıktım, fsm gişelere kadar herşey yolundaydı taki 2 şeritten tek şeride geçerken, otobüs sürtene kadar. Ben önce aynaya çarpıp geçti sandım, kafam çok doluydu, lanet olsun en fazla ayna kenarı çizilmiştir dedim, trafik yoğun diye durmadım bile, ileride sağa çekip bakınca gördüm ki yan çamurluğa sürtünmüş. Tabi o sırada otobüs gitmişti bile, plakayı da almamıştım !

Gece lüleburgaza geri döndüm, sabah çorlu servise gittim, yan çamurluk bağlantı konnektörlerinin olduğu yer ezildiği için değiştirmemiz lazım dedi usta. Ön tampon da autoking ta onarıldıktan sonra bizde boyanacak dediler. Anadolu sigortadan kasko var. Bayram olduğu için almadılar haftaya çarşamba arabayı teslim edeceğim, 1 hafta sonra verecekler.

İnanın kı parası gözümde değil, ama 1 haftalık araba ve insan üzülüyor, bir de etraftakilerin herbirinin tek tek sorması moral bozuyor. 1 sene tipo ile istanbula gidip geldim, aşırı dikkat etmeden, hiç başıma bişi gelmedi, ama aşırı titizlendiğim leon'umun başına 1. haftada böyle bir şey geldi.

Abim de diğer taraftan moralimi bozdu yok arabanın orjinalliği gitti felan, sanki araba büyük kaza atlatmış gibi :( Onda da leon var o aşırı titizdir, arabasını otoparka bile bırakmaz.

Allah başka kaza bela vermesin diyorum ama moralim cidden çok bozuldu, cuma tatile çıkacaktım üstelik.
Sizlerin başına geldi mi hiç bu şekilde ?

Ekli dosyalar

• photo.jpg
    photo.jpg
    87.1 KB · Görüntüleme: 146
Çok geçmiş olsun, aracımı bende sıfır aldım daha 10 günlüktü beşiktaş tarafında soldan sakin sakin ilerlerken, sağdan bana makas atmaya çalıştı elemanın biri tabi ben anladım sonu iyi olmayacağını arabayı kaçırdım ama yünede sürtmekten kurtaramadım, neyse araçtan indik bir baktım elemanın daha 5 günlük ehliyeti ne yapacaksın böyle birine, bende sonra aracı servise getirdim ne yapacaz ne edecez diye, servis değişmesi gerekiyor dedi, sürttüğü yer çok küçük bir yer, ben değiştirmem dedim, çıkardım arabayı başka özel bir servise getirdim 10 numarada yaptırdım ama değiştirmedim, sana da tavsiyem parçayı kurtarmaya bak, tekrar geçmiş olsun...

geçmiş olsun allah betinden saklasın cansıkıcı bir durum ama trafiğe çıkıyorsa bu tür olaylar oluyor allah can sağlığı versin

bence aracınızda büyük bir hadar yok servisin değişecek dediği çamurluk için sanayide işin ehli bir ustaya gidersen eminimki değişim olmadqan halledeceklerdir. mümkün olduğu kadarda değişim olmasın 2. elde satarken sıkıntılar oluyor ister istemez...

geçmiş olsun abi... :( siyah otobüs olmadığını düşünüyorum ve lastik izine benziyor sanki pastayla çıkacakmış gibi... çamurlukta sanki değiştirmeye gerek yok ama tabi burdan gözüken öyle yine geçmiş olsun

Merhabalar, sanırım hepimizde aynı sıkıntılar olmuş. Benim de aracıma 4 günlükken kırmızı ışıkta vurmuşlardı. Çok kızmıştım tamponda bişey olmamasına rağmen adamları 45 dakika biryere salmamıştım. Bugün daha da büyüğü oldu. Aracımı ara sokakta vurmasınlar diye otoparka bıraktım, otoparkta başka bir araç sürtüp geçmiş. Benim de sağ ön çamurluk, siyah bir sürtme izi var, pasta ile geçer gibi duruyor ama biraz da göçük var çektirilmesi lazım. Autoking yapabilirmi diye gidip bir sorucam, çok moralim bozuldu. Nazar değiyor araçlarımıza, görenler dik dik bakıyor şık bir araç olunca.

Çok Geçmiş Olsun Bu Fotoğrafı Çektikten Sonra Orijinalliği falan bozulmaz ama yinede işin ehli bi ustada düzeltilse değişim olmadan daha iyi olur fakat bence değiştir gitsin, hem araban Sıfır hemde Öyle hasar zarar ziyan yok arabanda Sıfır arabaları gemiden indirirken yada acentada sürtüp sonrada değiştirip parçasını kimse duymdan satıolar sen en az 3 sene binersin bu arabaya e o vakte kadar çokda bi ehemniyeti kalmaz bu durumun.. nasıl olsa resimleride elinde.. bence değişince arabanın orjinalliği bozulmuş olmaz tam tersine tamı tamına orjinal hale gelir zira diğer parçalarına bire bir uyar boyası şuyu buyu yaptırmaya kalkarsanda çok ama çok iyi bir usta bulman lazım zira usta doğru söylemiş kontektör tutaçlarının oralar ezilmiş..

çok geçmiş olsu moralinizi bozmayın değişecek hiçbir durum yok bence araçta sanayide herhangi bir kaportacı bu göçüğü rahatlıkla düzeltir diye düşünüyorum. Ayrıca aracınızın orjinalliği falan da bozulmaz değişse bile neden bozulmaz zaten bunlar sökülen takılan parçalar puzzelle gibi.. aracınızın motor aksamında şasesinde gövdesinde bir doğrultma olmadığı sürece ben aracın orjinalliği bozulmuş diye düşünen kişilerden değilim tabi ki herkesin görüşü düşüncesi farklıdır. Tekrar geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun...Allah daha beterinden korusun...

Çok çok geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Bence çamurluğun değişmesine hiç gerek yok. İyi bir kaportacı veya özel servise gitmenizi öneririm. Zira yetkili servisler en küçük hasarda değiştirme taraftarıdır hep. yazık olmasın arabanıza.

Geri
Üst Alt